8. marta sieviešu Zwift brauciens

Sveicieni šajā brīnišķīgajā pēcsvētku dienā! Šī gada 8. martā pirmās sieviešu sacensības Zwift platformā pulcēja vairāk kā 30 dalībnieces no Latvijas, Beļģijas un Igaunijas. Ja gadījumā vēl nepaguvi noskatīties, kā mums gāja, tad tas izdarāms šeit: https://youtu.be/dagIlofcLjg

Apsveicam un priecājamies par visām meitenēm, kuras finišēja un nenobijās no brauciena. Tomēr jāatzīmē trīs labākās braucējas, kuras ne tikai saņems balvas no sacīkšu rīkotāja – ZZK, bet arī ir ierakstījušas savu vārdu Latvijas sieviešu e-sporta vēsturē.

Godalgoto 1. vietu un laurus plūc Latvian Cycling girls braucēja - Dana Rozlapa, kura visām meitenēm uzstādīja augstu un nepārspējamu latiņu šajā braucienā! 2. vietu izcīnīja neatlaidīgā Marija Baranovska, kura demonstrēja izcilu sniegumu, noturot pozīciju un neļaujot sevi apsteigt beļģu braucējai Evy Roelen. Abas meitenes ar vienādu laiku dala 2. vietu! Trešajā vietā no Latvijas braucējām ierindojās Monta Pauloviča, kura no nākamās braucējas atrāvās ar drošu laika rezervi un arī sevi ir pierādījusi kā spēcīgu konkurenti pārējām e-sporta dalībniecēm!

Apsveicam uzvarētājas un pateicamies visām braucējām par dalību un drosmi! Danu, Mariju un Montu lūdzam sazināties ar ZZK par balviņu saņemšanu. Meitenes, kurām neizdevās pievienoties sacensībām tehnisku iemeslu dēļ vai kuras vēl nebija gatavas, neskumstiet, jo šīs nebūs pēdējās sacensības un jums būs vēl iespēja sevi pierādīt.

Publicēts – 11.11.2021