Group A       
PlaceName, SurnameStage 1Stage 2Stage 3Stage 4Stage 5Total
1Arvils Vikstrems (LV2MAX)3636403620148
2Martins Jirgensons (LV2MAX)294036018123
3Juris Berzins (NATURBYGG)2225292923106
4Artūras K (LTZ RT)23292701291
5Jānis Andersons (LV2MAX)0182501457
6A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com1722320*0*54
7Martins Saars (LV2MAX)242700051
8Paulius Lelekauskas (Dviratai-Daistatus)021025046
9Simonas Kiela (LTZ RT)180023041
10Linas Sciukas40000040
11Jason Chase [MUCC]MUCC00040040
12Alex TenElshof (Wahoo Le Col)00004040
13Daniel Guld (MOVISTAR)00003636
14Robertas Shnioka (LTZ RT)141900033
15Emils Ribaks (LV2MAX)32000032
16Arturs Sisolatins (VISION)03200032
17Evalds Pavlovs (LV2MAX)00032032
18Dave Griffiths (BL13)BL1300003232
19Stephen Corbyn (TBR 58t)00002929
20Mathias Lisson (FUSION ECT)27000027
21Henric Almqvist [SZ]00027027
22Troels VintherTEAM MSI00002727
23Jonas Eriksson Norbergs (CKSZ)25000025
24Josh Hodge [Team MSI]00002525
25Josh Good02400024
26Tom Elvius-BrissonDZR00024024
27Morten Knudsen00002424
28Arvis Sprude02300023
29Michael Rowland (BLUFF BROS)00022022
30Njål Pedersen [GAINZ]00002222
31Fabian Becker21000021
32Martin Ljøstad (Trek TWA)00021021
33Ernest Turco [GALLARDO-BIKE-SHOP]00002121
34Oskars Argalis20000020
35Gerry.D02000020
36Larry Hallstrom19000019
37jonathan stück00001919
38Tom Shanney01700017
39David Gaudrie00001717
40Brett Stoppa16000016
41Michael Simonson00001616
42Victor Pettersson00001515
43Fernando Blasco - Rodenas (PETA-Z)00001313
44Valerijs Knjazhevs (FizioFit)00001111


Group B       
PlaceName, SurnameStage 1Stage 2Stage 3Stage 4Stage 5Total
1Andyred (EVO)1736293632133
2Janis Vanags (INTERVALS.LV)293203229122
3Rytis Gedvilas (TMB)242532400121
4Kristaps Ozol093229252925115
5Lauris Parups (TeamParups)2527142336111
6Reinis Muktupauls2711152040102
7Ivars Jurbergs (SundayRiders)202323182187
8Kristers Celitans (GARAM EJOT)11242227084
9Raitis Nāckalns (LV2MAX)231620131172
10Edgars Kursitis81519142068
11Janis Miculis (INTERVALS.LV)22131319767
12Mikhail Semin004025065
13Valdis Pelss (LV2MAX)19211101465
14Roberts Birkants2120126659
15Austen Novis1318170048
16Andris Dreimanis (SundayRiders)217701743
17Sørn Jollmann40000040
18Florian Halstenbach (KIRCHMAIR e-Cycling)04000040
19De Berardinis Roberto000152439
20Giuliano Carrara Team Italy002117038
21Janis Vaitkevics07902238
22Bruno Binovskis36000036
23Helvijs Sebris Ⓥ00360036
24Kārlis Berlands 4Cyclists Godfather74109935
25Davis Pazars612160034
26Arnis Ragozins022012034
27Audris Velo (Dviratai-Daistatus)09521531
28Normunds Milcs48611230
29Ruslans Solovjovs (VELO+)103001629
30Alexandre Marlier [FOUDRE]00270027
31Deshayes Yohann [Foudre]00002727
32Kevin Horsley [WLC]00240024
33Younoussa camara00024024
34Stefan Thander05331324
35Bruno Colagiovanni [Foudre]00002323
36Thomas Chaix (29er IRL)00022022
37tom walmsley [RAFCA]00021021
38TJ Jefferies633701900019
39Erwin Bootsmann [WP-8]00001919
40Joris Bos18000018
41Fergus Graham00180018
42Sergiusz KZTPL.CC00001818
43Dag Torp-Hansen (Team Kjekkas)16000016
44Yuichi Nishio NICO OZ00016016
45Manuel Henz (KIRCHMAIR e-Cycling)15000015
46Kevin Pritchard (VCRT)14000014
47Ian Jackson (EnshoredNeXT)01400014
48Martins Jankovskis (LV2MAX)0680014
49Emilis Petkevicius12000012
50Andreas Hansen ASC00011011
51Morten HolmACK (Allerød)01000010
52Paul M00010010
53trin prop00001010
54Pietro Ricci (RRC Bern)900009
55Ben L000808
56Scott Middleton000088
57Félix Pinar000707
58Sandis Sokolovs024006
59Mathieu Van De Putte500005
60Frank Jordan (AVC)000505
61Egils Blum75000055
62Andzejs Divratis310004
63Tony Woods (Clontarf CC)000404
64Nick Selby000044
65Andris Ziema000033
66Ģirts Upmalis002002
67Maris Slapins100001
68Lewis Cameron001001
69Normunds Kornejevs000000
70Graham Munro000000
71Ryan Bebeau000000
72Syriac Bejaoui000000
73Marcus Bengtsson (SOS)000000
74arturs bautris000000
75Deividas Jancius000000
76Ansis Tomsons (LV2MAX)000000
77Kristaps Kancers000000
78Maksim Lukasevic (TRIAC)000000
79Edijs Endols (TRIAKA)000000
80Gints Ermanis (TriAc)000000
81Girts Cirvelis000000
82Oskars Lubavs000000
83Guntis Karklins (TriAc)000000
84Neil Churms000000
85Viktor Ivanov000000
86Rémy Strat000000
87Pierre Lang000000
88Francesco Urogallo000000
89Ian McClure000000
90Rickard NilssonKCK000000
91Stefan BryktÖC ZR Team000000
92Peter Rasmussen000000
93Mantvydas Liobe Dviratai-Daistatus000000
94Federico Bandini (KC)000000
95Roman Popov000000
96Krzysiek Fied PLZTPL.CC000000
97Gustaf Korsgren (TeamRamudden)000000
98Colin Talbot000000
99Vegard Maere [TXP]000000


Group C       
PlaceName, SurnameStage 1Stage 2Stage 3Stage 4Stage 5Total
1Aldis Salzemnieks (SundayRiders)4036404040160
2Kristaps Skapars Ⓥ324036320140
3🇺🇦 Oleksiy Korolkov UA (Team CRYO-GEN)3627242132119
4R.Hansons (BELO CP)1821322925107
5Gatis Muiznieks242229270102
6Uldis Drifts (#alus)27230232194
7Raivo Reigass25020242392
8Rudolfs Klavins029220051
9Paul van der Sailes (Protech-velo)173200049
10Elmars Biksons024230047
11Eduards Tarnovskis001592044
12Peteris Birkants361614039
13Artis Prikulis031051937
14Maris Koralkevics00036036
15Christian DelevBUL00003636
16Jay O'BrienTeam (CRYO-GEN)29000029
17John T. Sørensen (DBR)100190029
18Chris Lukins00002929
19Intars Gaga00270027
20Glen Morangie ZRZR KA00002727
21Adrian Trott [CMCC] (WWR)02500025
22Daniel Svensson793500250025
23Jasper Weiss00025025
24Martins Jansons (Siguldas velo klubs)121200024
25Lebonetse Mokgwe (BCN-Jonmol)00002424
26Atte Koskinen23000023
27Thom Rigden (Cycleworks RT)22000022
28Theis Schwaner [DBR]00022022
29Andy Chambers (ODZ)00002222
30Aaron Schinkowitch21000021
31paul kane00210021
32Ugis Lielmanis20000020
33Andrew Barton02000020
34Darren Keen00020020
35Ryan Kunce19000019
36Patrick Carr01900019
37Chris Brown LRCCLRCC00019019
38Ainars Zebers01800018
39Janis Petersons00180018
40David NicollZRScot00018018
41Luca Dal Bello (WTRL)01700017
42Frederik Buffel00170017
43Heino Jorgensen[TMJ]00017017
44David Hatchett16000016
45Pascal Steiner01600016
46Jacob Guis00016016
47Stefan Lundholm15000015
48M iGuZRG01500015
49M Z20130015
50Neil BrownZRScot00015015
51Peter Kostelezky (CTD)14000014
52Gregory Pellegrini01400014
53Raimonds Priekulis00140014
54Renatas Motuzas13000013
55Ainars Berzins (TriAc)01300013
56Jo Schmidt(VeloteamLA)00013013
57Richard Robertshaw00120012
58Clark Birkelund-195600012012
59Andrius (VELO Šiauliai)11000011
60Jamey Noel (Race 3R)01100011
61Sylvain Busson00110011
62Carl Bromley(SpeedHub)00011011
63Chris Hay01000010
64Greg Harris00010010
65Marcin Cichon900009
66Māris Briedis090009
67Mark Laumen [Stacker2 Europe]009009
68Aivars Vitols800008
69Vern Spinner (QCBC Racing)080008
70Jeppe Glue008008
71David Williams000808
72Allan Hansen (DBR)700007
73Joost van Kempen070007
74Christian Bernhard (chb)007007
75Josh WinterArmy Cycling000707
76Mark Varian600006
77Carlos FernandezHERD000606
78Nick Jones (wcc)500005
79Lars Wall050005
80Jan Overgaard (DBR)400004
81Paulius Ceponis [MoreWatts]040004
82Etchelle Del Rosario000404
83Niels Bonoe (ACR) 6120000303
84Jim Aksell020002
85Per Andreasen100001
86Tobban Annell010001
87Sigve Apeland000000
88Martin Urga (DzNK)000000
89Finn Ehmsen000000


Group E       
PlaceName, SurnameStage 1Stage 2Stage 3Stage 4Stage 5Total
1Diana Spiridovska3232323632132
2Sveta Libarte (LCG)2022273240121
3Ieva Uzane (LCG)2925292729114
4Olga Luksa (LCG)2427252927108
5Jana Jansone (LCG)232322232594
6Krista Pucite (LCG)0361803690
7Patricija Vendina (LCG)22019222285
8Samanta Rozina (LCG)21210202385
9Dana Rozlapa (Train2Win)404000080
10Beth Fisk00400040
11Sandie (EVO) 00040040
12Ursulia Bardovskaja (Toyota CRYO RDT)36000036
13Julie Speirs (ATP Racing)00360036
14Kate Taberham02900029
15Mackenzie Norman (HERD)27000027
16Mona [L.ABH]25000025
17Monta Vikštrema00025025
18Lasma-Elza Vaivode02400024
19Else Lund | KSTKST00240024
20Tammy Symons MTCT00024024
21Trish D00002424
22Wanda Mauricio [FEAR<]00230023
23Marion Vivier #EFDV00210021
24Emma Simpson00021021
25Michael Heinrichsen (PACK)00002121
26Sarah Huggard (ATP Racing)00200020
27Carina Fisker00002020


Group A   
PlaceName, SurnamePoints 
1Linas Sciukas40DUAL
2Arvils Vikstrems (LV2MAX)36 
3Emils Ribaks (LV2MAX)32DUAL
4Martins Jirgensons (LV2MAX)29DUAL
5Mathias Lisson (FUSION ECT)27 
6Jonas Eriksson Norbergs (CKSZ)25 
7Martins Saars (LV2MAX)24 
8Artūras K (LTZ RT)23 
9Juris Berzins (NATURBYGG)22 
10Fabian Becker21 
11Oskars Argalis20 
12Larry Hallstrom19 
13Simonas Kiela (LTZ RT)18 
14A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com17 
15Tom Shanney16 
16Brett Stoppa15 
17Robertas Shnioka (LTZ RT)14


Group B   
PlaceName, SurnamePoints 
1Sørn Jollmann40 
2Bruno Binovskis36 
3Kristaps Ozol0932DUAL
4Janis Vanags (INTERVALS.LV)29 
5Reinis Muktupauls27 
6Lauris Parups (TeamParups)25 
7Rytis Gedvilas (TMB)24 
8Raitis Nāckalns (LV2MAX)23 
9Janis Miculis (INTERVALS.LV)22 
10Roberts Birkants21 
11Ivars Jurbergs (SundayRiders)20 
12Valdis Pelss (LV2MAX)19 
13Joris Bos18 
14Andyred (EVO)17 
15Dag Torp-Hansen (Team Kjekkas)16 
16Manuel Henz (KIRCHMAIR e-Cycling)15 
17Kevin Pritchard (VCRT)14 
18Austen Novis13 
19Emilis Petkevicius12 
20Kristers Celitans (GARAM EJOT)11 
21Ruslans Solovjovs (VELO+)10 
22Pietro Ricci (RRC Bern)9 
23Edgars Kursitis8 
24Kārlis Berlands 4Cyclists Godfather7 
25Davis Pazars6 
26Mathieu Van De Putte5 
27Normunds Milcs4 
28Andzejs Divratis3 
29Andris Dreimanis (SundayRiders)2 
30Maris Slapins1 
31Normunds Kornejevs0 
32Graham Munro0 
33Ryan Bebeau0 
34Sandis Sokolovs0 
35Syriac Bejaoui0 
36Marcus Bengtsson (SOS)0 
37arturs bautris0 
38Deividas Jancius0 
39Egils Blum750 
40Ansis Tomsons (LV2MAX)0 
41Andris Ziema0


Group C   
PlaceName, SurnamePoints 
1Aldis Salzemnieks (SundayRiders)40DUAL
2🇺🇦 Oleksiy Korolkov UA (Team CRYO-GEN)36 
3Kristaps Skapars Ⓥ32 
4Jay O'BrienTeam (CRYO-GEN)29 
5Uldis Drifts (#alus)27 
6Raivo Reigass25 
7Gatis Muiznieks24 
8Atte Koskinen23 
9Thom Rigden (Cycleworks RT)22 
10Aaron Schinkowitch21 
11Ugis Lielmanis20 
12Ryan Kunce19 
13R.Hansons (BELO CP)18 
14Paul van der Sailes (Protech-velo)17 
15David Hatchett16 
16Stefan Lundholm15 
17Peter Kostelezky (CTD)14 
18Renatas Motuzas13 
19Martins Jansons (Siguldas velo klubs)12 
20Andrius (VELO Šiauliai)11 
21John T. Sørensen (DBR)10 
22Marcin Cichon9 
23Aivars Vitols8 
24Allan Hansen (DBR)7 
25Mark Varian6 
26Nick Jones (wcc)5 
27Jan Overgaard (DBR)4 
28Peteris Birkants3 
29M Z2 
30Per Andreasen1 
31Sigve Apeland0 
32Artis Prikulis0 
33Martin Urga (DzNK)0 
34Finn Ehmsen0


Group E   
PlaceName, SurnamePoints 
1Dana Rozlapa (Train2Win)40DUAL
2Ursulia Bardovskaja (Toyota CRYO RDT)36 
3Diana Spiridovska32 
4Ieva Uzane (LCG)29 
5Mackenzie Norman (HERD)27 
6Mona [L.ABH]25 
7Olga Luksa (LCG)24 
8Jana Jansone (LCG)23 
9Patricija Vendina (LCG)22 
10Samanta Rozina (LCG)21 
11Sveta Libarte (LCG)20


Group A   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX40 
2Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX36 
3Linas Sciukas32 
4Arturs Sisolatins [VISION] 🇱 Vision29 
5Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus27 
6Martins Saars (LV2MAX)LV2MAX25 
7Juris Berzins(NATURBYGG)974724 
8Josh Good23 
9Arvis Sprude22 
10A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com21 
11Paulius LelekauskasDviratai-Daistatus20 
12Gerry.D19 
13Robertas Shnioka (LTZ RT)LTZ Racing Team18 
14Jānis Andersons (LV2MAX)LV2MAX17


Group B   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Florian HalstenbachKIRCHMAIR e-Cycling40 
2Andyred [EVO]EVOLUTION36 
3Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV32 
4Helvijs Sebris ⓋVEGAN29 
5Kristaps Ozol0927 
6Lauris ParupsTeamParups25 
7Rytis GedvilasTMB24 
8Kristers CelitansGARAM EJOT23 
9Ivars JurbergsSunday ⚡️ Riders22 
10Arnis Ragozins21 
11Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX20 
12Roberts Birkants19 
13TJ Jefferies633718 
14Austen NovisNOVIS17 
15Andris DreimanisSunday ⚡️ Riders16 
16Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX15 
17Edgars Kursitis14 
18Ian Jackson | NeXT pb EnshoredNeXT pb ENSH13 
19Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV12 
20Davis Pazars11 
21Reinis Muktupauls10 
22Morten HolmACK - Allerød9 
23Audris VeloDviratai-Daistatus8 
24Normunds Milcs7 
25Janis Vaitkevics6 
26Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX5 
27Stefan Thander4 
28Kārlis Berlands 4Cyclists Godfather3 
29Ruslans Solovjovs VELO+Velo+2 
30Sandis Sokolovs1 
31Andzejs Divratis0 
32Kristaps Kancers0 
33Maksim Lukasevic (TRIAC)TRIAKA0 
34Maris Slapins0 
35Edijs EndolsTRIAKA0 
36Normunds Kornejevs59480 
37Gints Ermanis (TriAc)TRIAKA0 
38Girts Upmalis0 
39Egils Blum750 
40Derek mcmillan0 
41Girts Cirvelis0 
42Oskars Lubavs0 
43Dmitrijs KolesniksTRIAKA0 
44Andris Ziema0 
45Guntis Karklins (TriAc)0


Group C   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Kristaps Skapars Ⓥ40 
2Aldis SalzemnieksSunday ⚡️ Riders36 
3Paul van der SailesProtech-velo32 
4Rudolfs Klavins29 
5🇺🇦 Oleksiy Korolkov UA (Team CRYO-GEN27 
6Adrian Trott [CMCC] (WWR)WWR25 
7Elmars Biksons24 
8Uldis Drifts#alus23 
9Gatis Muiznieks22 
10R.HansonsBELO CP21 
11Andrew Barton20 
12Patrick Carr19 
13Ainars Zebers18 
14Luca Dal BelloWTRL17 
15Pascal Steiner16 
16M iGuZRG15 
17Gregory Pellegrini14 
18T Worthers13 
19Ainars Berzins (TriAc)TRIAKA12 
20Martins JansonsSiguldas velo klubs11 
21Jamey Noel Race 3RRace3R10 
22Chris Hay9 
23Māris Briedis8 
24Vern SpinnerQCBC Racing7 
25Joost van Kempen6 
26Peteris Birkants5 
27Lars Wall4 
28Paulius Ceponis [MoreWatts]3 
29Artis Prikulis2 
30Jim Aksell1 
31Tobban Annell0


Group E   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Dana Rozlapa Train2Win40 
2Krista PuciteLatvian Cycling Girls36 
3Diana Spiridovska32 
4Kate Taberham29 
5Olga LuksaLatvian Cycling Girls27 
6Ieva Uzane (LCG)Latvian Cycling Girls25 
7Lasma-Elza Vaivode24 
8Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls23 
9Sveta Libarte (LCG)Latvian Cycling Girls22 
10Samanta Rozina (LCG)Latvian Cycling Girls21 


Group A   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Arvils Vikstrems (LV2MAX)40 
2Martins Jirgensons (LV2MAX)36 
3. KIPARIS-SPINE..32 
4Juris Berzins(NATURBYGG)974729 
5Arturas Kazakevicius27 
6Janis Andersons (LV2MAX)25


Group B   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Mikhail Semin40 
2Helvijs Sebris Ⓥ36 
3Rytis Gedvilas32 
4Andrey Ahmerovs velo+29 
5Alexandre Marlier [FOUDRE]27 
6Kristaps Ozols [VELOTRENINI.LV]25 
7Kevin Horsley 🐴 [WLC]24 
8Ivars Jurbergs23 
9Kristers Celitans22 
10Giuliano Carrara Team Italy21 
11Raitis Nackalns (LV2MAX)20 
12Edgars Kursitis19 
13Fergus Graham18 
14Austen Novis17 
15Davis Pazars16 
16Reinis Muktupauls15 
17L Lauris Parups [TeamParups]14 
18Janis Miculis(INTERVALS.LV)13 
19Roberts Birkants12 
20Valdis Pelss (LV2MAX)11 
21Kārlis Berlands 4Cyclists Godfather10 
22Janis Vaitkevics9 
23Martins Jankovskis(LV2MAX)8 
24Andris Dreimanis7 
25Normunds Milcs6 
26Audris Velo5 
27Sandis Sokolovs4 
28Stefan Thander3 
29Girts Upmalis2 
30Lewis Cameron1 
31Neil Churms0 
32Viktor Ivanov0 
33Ruslans Solovjovs VELO+0 
34Egils Blum750 
35Rémy Strat0 
36Pierre Lang0 
37Andris Ziema0 
38Andzejs Divratis0 
39Francesco Urogallo0


Group C   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Aldis Salzemnieks40 
2Kristaps Skapars36 
3R. Hansons32 
4Gatis Muiznieks29 
5Intars Gaga27 
6Daniel Svensson793525 
7🇺🇦 Oleksiy Korolkov UA (CRYO-GEN)24 
8Elmars Biksons23 
9Rudolfs Klavins22 
10paul kane21 
11Raivo Reigass20 
12John T.S [DBR]19 
13Janis Petersons18 
14Frederik Buffel17 
15Peteris Birkants16 
16Eduards Tarnovskis15 
17Raimonds Priekulis14 
18M Z13 
19Richard Robertshaw12 
20Sylvain Busson11 
21Artis Prikulis10 
22Mark Laumen [Stacker2 Europe]9 
23Jeppe Glue8 
24Christian Bernhard (chb)7


Group E   
PlaceName, SurnamePointsComents
1beth fisk40 
2Julie Speirs (ATP Racing)[ ATP ]36 
3Diana Spiridovska32 
4Ieva Uzane (LCG)Latvian Cycling Girls29 
5Sveta Libarte (LCG)Latvian Cycling Girls27 
6Olga LuksaLatvian Cycling Girls25 
7Else Lund | KSTKST24 
8Wanda Mauricio[FEAR<]Team Fearless23 
9Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls22 
10Marion Vivier #EFDV#EFDV21 
11Sarah Huggard(ATP Racing)[ ATP ]20 
12Patricija Vendina (LCG)Latvian Cycling Girls19 
13Krista PuciteLatvian Cycling Girls18


Group A   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Jason Chase [MUCC]MUCC40 
2Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX36 
3Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX32 
4Juris Berzins(NATURBYGG)974729 
5Henric Almqvist [SZ]SZ27 
6Paulius LelekauskasDviratai-Daistatus25DUAL
7Tom Elvius-BrissonDZR24 
8Simonas KielaLTZ Racing Team23 
9Michael Rowland (BLUFF BROS)NCC22 
10Martin Ljøstad (Trek TWA Racing TTrek TWA RT21


Group B   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Rytis GedvilasTMB40DUAL
2Andyred [EVO]EVOLUTION36DUAL
3Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV32 
4Kristaps Ozol0929 
5Kristers CelitansGARAM EJOT27 
6Mikhail Semin (UTT 2)UTT25 
7Younoussa camara24 
8Lauris ParupsTeamParups23 
9Thomas Chaix (29er IRL)29erIRL22 
10tom walmsley [RAFCA]UK Armed Forces21 
11Reinis Muktupauls20 
12Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV19 
13Ivars JurbergsSunday ⚡️ Riders18 
14Giuliano Carrara team ItalyTeam Italy17 
15Yuichi NishioNICO OZ16 
16De Berardinis Roberto15 
17Edgars Kursitis14 
18Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX13 
19Arnis Ragozins12 
20Andreas HansenASC11 
21Paul M10 
22Kārlis Berlands 4Cyclists Godfather9 
23Ben L8 
24Félix Pinar7 
25Roberts Birkants6 
26Frank Jordan (AVC)ALPENTROEDLER5 
27Tony Woods (Clontarf CC)CCC4 
28Stefan Thander3 
29Audris VeloDviratai-Daistatus2 
30Normunds Milcs1 
31Andris DreimanisSunday ⚡️ Riders0 
32Janis Vaitkevics0 
33Ian McClure0 
34Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX0 
35Girts Upmalis0 
36Andzejs Divratis0 
37Rickard NilssonKCK0 
38Stefan BryktÖC ZR Team0 
39Peter Rasmussen0 
40Mantvydas LiobeDviratai-Daistatus0 
41Federico Bandini (KC)KIRCHMAIR e-Cycling0 
42Egils Blum750 
43Roman Popov0 
44KrzysiekFied KrissTeamPLZTPL.CC0 
45Andris Ziema0 
46Gustaf Korsgren (TeamRamudden)TeamRamudden0 
47Colin Talbot0 
48Vegard Maere [TXP]STJ0


Group C   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Aldis SalzemnieksSunday ⚡️ Riders40 
2Maris Koralkevics36 
3Kristaps Skapars Ⓥ32 
4R.HansonsBELO CP29 
5Gatis Muiznieks27 
6Jasper Weiss25 
7Raivo Reigass24 
8Uldis Drifts#alus23 
9Theis Schwaner [DBR]DBR22 
10🇺🇦 Oleksiy Korolkov UA (Team CRYO-GEN21 
11Darren Keen20 
12Chris Brown LRCCLRCC19 
13David NicollZRScot18 
14Heino Jorgensen[TMJ]17 
15Jacob Guis16 
16Neil BrownZRScot15 
17Peteris Birkants14 
18Jo Schmidt(VeloteamLA)13 
19Clark Birkelund-195612 
20Carl Bromley(SpeedHub)11 
21Greg Harris10 
22Eduards Tarnovskis9 
23David Williams8 
24Josh WinterArmy Cycling7 
25Carlos FernandezHERD6 
26Artis Prikulis5 
27Etchelle Del Rosario4 
28Niels Bonoe (ACR) 61203


Group E   
PlaceName, SurnamePointsComents
1. Sandie(EVO) EVOLUTION40 
2Diana Spiridovska36 
3Sveta Libarte (LCG)Latvian Cycling Girls32 
4Olga LuksaLatvian Cycling Girls29 
5Ieva Uzane (LCG)Latvian Cycling Girls27 
6Monta Vikštrema25 
7Tammy Symons MTCT24 
8Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls23 
9Patricija Vendina (LCG)Latvian Cycling Girls22 
10Emma Simpson21 
11Samanta Rozina (LCG)Latvian Cycling Girls20


Group A   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Alex TenElshof [Wahoo Le Col]Wahoo Le Col40 
2Daniel Guld (MOVISTAR)Movistar eTeam36 
3Dave Griffiths (BL13)BL1332 
4Stephen Corbyn (TBR 58t)TBR Racing29 
5Troels VintherTEAM MSI27 
6Josh Hodge [Team MSI]TEAM MSI25 
7Morten Knudsen24 
8A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com23 
9Juris Berzins(NATURBYGG)974722 
10Njål Pedersen [GAINZ]GAINZ21 
11Ernest Turco [GALLARDO-BIKE-SHOP]CLSO eteam20 
12Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX19 
13jonathan stück18 
14Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX17 
15David Gaudrie16 
16Michael Simonson15 
17Victor Pettersson14 
18Jānis Andersons (LV2MAX)LV2MAX13 
19Fernando Blasco - RodenasPETA-Z12 
20Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus11 
21Valerijs KnjazhevsFizioFit10


Group B   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Reinis Muktupauls40 
2Lauris ParupsTeamParups36 
3Andyred [EVO]EVOLUTION32 
4Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV29 
5Deshayes Yohann [Foudre]Foudre ⚡️27 
6Kristaps Ozol0925 
7De Berardinis Roberto24 
8Bruno Colagiovanni (Foudre)Foudre ⚡️23 
9Janis Vaitkevics22 
10Ivars JurbergsSunday ⚡️ Riders21 
11Edgars Kursitis20 
12Erwin Bootsmann [WP-8](R2-D2)WPCK19 
13Sergiusz KZTPL.CC18 
14Andris DreimanisSunday ⚡️ Riders17 
15Ruslans Solovjovs VELO+Velo+16 
16Audris VeloDviratai-Daistatus15 
17Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX14 
18Stefan Thander13 
19Normunds Milcs12 
20Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX11 
21trin prop10 
22Kārlis Berlands 4Cyclists Godfather9 
23Scott Middleton8 
24Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV7 
25Roberts Birkants6 
26Egils Blum755 
27Nick Selby 34314 
28Andris Ziema3


Group C   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Aldis SalzemnieksSunday ⚡️ Riders40 
2Christian DelevBUL36 
3🇺🇦 Oleksiy Korolkov UA (Team CRYO-GEN32 
4Chris Lukins29 
5Glen Morangie ZRZR KA27 
6R.HansonsBELO CP25 
7Lebonetse Mokgwe(BCN-Jonmol)24 
8Raivo Reigass23 
9Andy Chambers (ODZ)TeamODZ22 
10Uldis Drifts#alus21 
11Eduards Tarnovskis20 
12Artis Prikulis19


Group E   
PlaceName, SurnamePointsComents
1Sveta Libarte (LCG)Latvian Cycling Girls40 
2Krista PuciteLatvian Cycling Girls36 
3Diana Spiridovska32 
4Ieva Uzane (LCG)Latvian Cycling Girls29 
5Olga LuksaLatvian Cycling Girls27 
6Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls25 
7Trish D24 
8Samanta Rozina (LCG)Latvian Cycling Girls23 
9Patricija Vendina (LCG) 🇺㇊Latvian Cycling Girls22 
10Michael Heinrichsen (PACK)(Sydney CC)PACK21 
11Carina Fisker20


GPoz.Vārds, Uzvārds LaiksAvg20min5min1min30sec15secSvarsAvg BPMAugumsDR
Vīr1 Martins Jirgensons (LV2MAX)50:18:003.7w/kg4.2w/kg5.1w/kg7.5w/kg9.3w/kg13.5w/kg76.5kg156bpm183cm 
Vīr2 Arvils Vikstrems (LV2MAX)50:18:003.9w/kg4.3w/kg5.1w/kg7.3w/kg8.5w/kg12.3w/kg76.0kg168bpm185cm 
   +0.489s          
Vīr3 Martins Saars (LV2MAX)50:27:004.2w/kg4.4w/kg5.3w/kg6.9w/kg9.4w/kg12.0w/kg69.5kg160bpm185cm 
   +9.421s          
Vīr4 Oskars Argalis 50:28:004.4w/kg4.6w/kg5.3w/kg6.8w/kg7.8w/kg9.4w/kg70.0kg175bpm176cm 
   +9.883s          
Vīr5 Aivars Darznieks (LV2MAX)50:28:004.0w/kg4.2w/kg5.1w/kg6.6w/kg8.5w/kg10.6w/kg77.3kg163bpm178cm 
   +10.288s          
Vīr6 Arturs Sisolatins [VISION] Vision50:33:003.9w/kg4.1w/kg5.3w/kg6.7w/kg9.3w/kg11.1w/kg67.0kg156bpm177cm 
   +15.201s          
Vīr7 Evalds Pavlovs (LV2MAX)51:27:003.4w/kg3.7w/kg5.0w/kg6.0w/kg7.7w/kg10.7w/kg88.4kg148bpm187cm 
   +01:09          
Vīr8 Kristaps Ozol0953:58:004.0w/kg4.2w/kg4.9w/kg5.5w/kg5.7w/kg5.9w/kg84.9kg180bpm189cm 
   +03:39          
Vīr9 Agris Podins54:41:004.2w/kg4.4w/kg5.0w/kg6.1w/kg7.3w/kg8.7w/kg67.0kg178bpm175cm 
   +04:23          
Vīr10 Edgars Kursitis55:12:003.6w/kg3.7w/kg4.8w/kg5.5w/kg6.0w/kg7.3w/kg81.0kg157bpm189cm 
   +04:54          
Vīr11 Valdis Pelss (LV2MAX)55:12:003.7w/kg3.9w/kg4.8w/kg5.5w/kg5.9w/kg6.6w/kg69.3kg177bpm175cm 
   +04:54          
Vīr12 Lauris ParupsTeamParups58:26:003.5w/kg3.7w/kg4.1w/kg4.8w/kg6.2w/kg8.8w/kg74.0kg157bpm179cm 
   +08:08          
              
Vīr# George NGFTL51:25:003.9w/kg4.0w/kg5.0w/kg7.5w/kg10.9w/kg12.0w/kg80.6kg183bpm182cmNO DUAL
   +01:07          
Vīr# Juris Berzins(NATURBYGG)52:03:004.1w/kg4.0w/kg5.2w/kg6.0w/kg6.3w/kg7.1w/kg65.0kg139bpm165cmNO DUAL
   +01:44          
Vīr# Helvijs Sebris ⓋVEGAN52:40:003.8w/kg4.0w/kg5.2w/kg6.1w/kg7.7w/kg9.5w/kg71.0kg175bpm183cmNO DUAL
   +02:22          
Vīr# Kristers Kovgers (LV2MAX)55:10:003.6w/kg4.0w/kg4.8w/kg5.3w/kg5.7w/kg6.9w/kg89.0kg168bpm188cmNO DUAL
   +04:52          
Vīr# Raitis Nāckalns (LV2MAX)56:37:003.5w/kg3.5w/kg4.3w/kg5.4w/kg6.3w/kg6.4w/kg82.0kg162bpm188cmNO DUAL
   +06:18          
Vīr# Jānis Andersons (LV2MAX)56:37:003.7w/kg3.8w/kg4.8w/kg5.1w/kg5.3w/kg5.8w/kg83.3kg177bpm179cmNormal / Avg power <4%
   +06:18          
Vīr# Sandis Sokolovs56:59:003.6w/kg3.7w/kg4.4w/kg5.1w/kg5.4w/kg6.1w/kg75.0kg167bpm175cmNO DUAL
   +06:41          
Vīr# Andrejs Arz58:29:003.4w/kg3.6w/kg4.0w/kg4.9w/kg5.5w/kg6.2w/kg79.4kg151bpm174cmNO DUAL
   +08:11          
Vīr# Ugis Lielmanis01:02:143.0w/kg3.2w/kg3.9w/kg4.4w/kg5.3w/kg5.7w/kg89.0kg163bpm195cmNO DUAL
   +11:56          
Vīr# Valerijs KnjazhevsFizioFit01:02:573.1w/kg3.7w/kg4.2w/kg4.9w/kg5.5w/kg5.9w/kg64.0kg173bpm168cmNormal / Avg power <4%
   +12:39          
Vīr# R.HansonsBELO CP01:04:003.2w/kg3.2w/kg3.5w/kg4.3w/kg5.2w/kg6.9w/kg57.0kg177bpm158cmNO DUAL
   +13:42          
Vīr# Egils Blum7501:05:393.0w/kg3.4w/kg3.8w/kg4.2w/kg4.6w/kg4.8w/kg62.0kg167bpm170cmNO DUAL
   +15:21          
Vīr# Raimonds Priekulis01:15:022.1w/kg2.2w/kg2.6w/kg3.4w/kg4.2w/kg5.0w/kg96.0kg169bpm185cmNO DUAL
   +24:44          
Vīr# Arvis Sprude51:46:004.4w/kg4.5w/kg5.3w/kg5.9w/kg6.2w/kg6.7w/kg67.1kg184bpm176cmNormal power <4%
   +01:28         


GPoz.Vārds, Uzvārds LaiksAvg20min5min1min30sec15secSvarsAvg BPMAugumsDR
Siev1 Zane Kelpe [Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree]58:58:003.9w/kg4.3w/kg4.6w/kg5.4w/kg6.4w/kg8.0w/kg56.3kg184bpm173cm 
Siev2 Diana Spiridovska 01:03:473.3w/kg3.4w/kg3.8w/kg4.5w/kg4.9w/kg5.5w/kg51.0kg167bpm160cm 
   +04:48          
Siev3 Lasma-Elza Vaivode 01:04:113.2w/kg3.5w/kg3.9w/kg4.3w/kg4.6w/kg5.2w/kg51.0kg196bpm157cm 
   +05:13          
Siev4 Olga Luksa [Latvian Cycling Girls]01:06:193.0w/kg3.2w/kg3.7w/kg4.2w/kg4.3w/kg4.8w/kg57.5kg166bpm166cm 
   +07:21          
Siev5 Anita Antone [Latvian Cycling Girls ]01:07:193.0w/kg3.2w/kg3.7w/kg4.1w/kg4.9w/kg5.9w/kg65.0kg171bpm171cm 
   +08:21          
Siev6 Jana Jansone [Latvian Cycling Girls ]01:07:282.9w/kg3.1w/kg3.3w/kg3.5w/kg3.6w/kg3.7w/kg61.0kg164bpm165cm 
   +08:29          
Siev# Olga Ballo [Velo+] 01:10:022.7w/kg2.8w/kg3.0w/kg3.9w/kg5.0w/kg6.5w/kg67.0kg130bpm176cmNO DUAL
   +11:04         


GPoz.Vārds, Uzvārds LaiksAvg20min5min1min30sec15secSvarsAvg BPMAugumsDR
A1 Oskars Argalis 449225:41:004.9w/kg4.9w/kg5.0w/kg5.5w/kg5.7w/kg6.1w/kg71.2kg182bpm176cm 
A2 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX25:48:004.8w/kg4.8w/kg4.9w/kg5.4w/kg5.6w/kg5.9w/kg76.3kg180bpm185cm 
   +6.833s          
A3 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX25:51:004.6w/kg4.6w/kg4.9w/kg5.1w/kg5.2w/kg5.6w/kg77.4kg173bpm178cm 
   +9.496s          
A4 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX26:04:004.7w/kg4.7w/kg4.9w/kg5.2w/kg6.0w/kg7.0w/kg76.5kg172bpm183cm 
   +22.926s          
A5 Reinis Muktupauls26:59:004.4w/kg4.4w/kg4.5w/kg4.7w/kg5.6w/kg5.9w/kg73.0kg183bpm183cm 
   +01:17          
A6 Jānis Andersons (LV2MAX)LV2MAX27:43:003.8w/kg3.9w/kg4.1w/kg4.2w/kg4.4w/kg4.5w/kg83.2kg174bpm179cm 
   +02:01          
              
              
A# Davis Pazars27:12:004.3w/kg4.3w/kg4.6w/kg4.9w/kg5.1w/kg5.2w/kg70.0kg176bpm178cmNO DUAL
   +01:30          
A# Lauris CelitansGARAM EJOT28:09:003.9w/kg3.9w/kg4.4w/kg4.6w/kg4.7w/kg4.7w/kg77.1kg183bpm182cmNO DUAL
   +02:27          
A# Valerijs KnjazhevsFizioFit28:13:004.1w/kg4.1w/kg4.5w/kg5.2w/kg6.3w/kg7.7w/kg63.0kg180bpm168cmNormal power <4%
   +02:32          
A# Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX28:23:003.7w/kg3.6w/kg3.9w/kg4.4w/kg5.0w/kg5.2w/kg82.0kg165bpm188cmNO DUAL
   +02:41          
A# Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX28:34:003.6w/kg3.6w/kg4.0w/kg4.5w/kg4.5w/kg4.7w/kg92.0kg176bpm189cmNO DUAL
   +02:52          
A# Elvijs Millers29:09:003.5w/kg3.5w/kg3.7w/kg4.3w/kg4.5w/kg4.7w/kg77.0kg166bpm180cmNO DUAL
   +03:27          
A# Edijs EndolsTRIAKA29:10:003.4w/kg3.4w/kg3.8w/kg4.2w/kg4.5w/kg5.1w/kg82.0kg174bpm182cmNO DUAL
   +03:29         


GPoz.Vārds, Uzvārds LaiksAvg20min5min1min30sec15secSvarsAvg BPMAugumsDR
B1 Dana Rozlapa Train2Win26:34:004.8w/kg4.7w/kg4.9w/kg5.1w/kg5.1w/kg5.4w/kg63.7kg175bpm179cm 
B2 Zane KelpeDobeles Dzirnavnieks/FeelFree 27:58:004.5w/kg4.5w/kg4.6w/kg5.0w/kg5.5w/kg5.8w/kg55.8kg188bpm173cm 
   +01:23          
B3 Lasma-Elza Vaivode 29:35:003.8w/kg3.9w/kg4.2w/kg4.5w/kg4.6w/kg4.6w/kg50.0kg199bpm157cm 
   +03:01          
B4 Olga LuksaLatvian Cycling Girls 30:26:003.3w/kg3.3w/kg3.6w/kg3.8w/kg3.9w/kg4.1w/kg57.0kg168bpm166cm 
   +03:52          
B5 Diana Spiridovska 30:49:003.4w/kg3.4w/kg3.8w/kg4.1w/kg4.5w/kg4.7w/kg50.8kg169bpm160cm 
   +04:14          
B6 Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls 31:03:003.2w/kg3.2w/kg3.5w/kg3.7w/kg3.9w/kg4.1w/kg61.0kg162bpm165cm 
   +04:28          
B7 Olga BalloVelo+ 32:04:002.9w/kg2.9w/kg3.1w/kg3.3w/kg3.4w/kg3.4w/kg67.0kg162bpm176cm 
   +05:30         


Gr.PName S1S2S3S4Total of 3 best
A1Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX 91010729
A2Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX 1078826
A3Arturs SisolatinsZZK ECT 89 623
         
A4Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus  88521
A5Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX 467117
A6Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX 75 517


Gr.PName S1S2S3S4Total of 3 best 
B1Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV 10108228 
B2Lauris Parups 999827 
B3Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV 88710261. ieskaite - 8p
          
B4Kristaps Ozol09 661010261. ieskaite - 6p
B5Ivars Jurbergs7B Latvia 473920 
B6Roberts Birkants 426717 
B7Maris Slapins 252411


Gr.PName S1S2S3S4Total of 3 best
C1Maris Koralkevics 91010729
C2Aldis SalzemnieksSundayRiders 7691026
C3Kristaps Skapars 3781025
         
C4Uldis Drifts#alus 036918
C5Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX 584 17


Gr.PName S1S2S3S4Total of 3 best
E1Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 9109928
E2Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win 8810626
E3Samanta Rozina (LCG)LCG 596621
         
E4ieva uzane  707721
E5Olga Luksa (Latvian Cycling Girls)LCG  685519


A- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
        
A1 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX101082810
A2 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX999279
A4 Arturs SisolatinsZZK ECT787228
A6 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX676197
A8 Kristers Kovgers8010186
A7 Marten Jõevee065115
A8 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX50494
A5 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX     
A3 Vytautas JokubonisLTZ Racing Team    DSQ


B- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
B1 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV8692310
B2 Lauris Parups1048229
B3 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV01010208
B4 Ričards Krims790167
B5 Kristaps Ozol09087156
B6 Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX950145
B7 Roberts Birkants525124
B7 Ivars Jurbergs7B Latvia606124
B8 Arnis Ragozins07073
B9 Audris VeloDviratai-Daistatus03362
B9 Maris Slapins11462


C- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
C1 Gints Pele101092910
C2 Maris Koralkevics6910259
C3 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX888248
C4 Aldis SalzemnieksSundayRiders077147
C5 Martins Eglitis560116
C6 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX055105
C7 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV72094
C9 Kristaps Skapars10673
C10 Egils Blum7504372


E - GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
E1 Krista Pucite (LCG) 99102810
E2 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 778229
E3 Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win10100208
E4 ieva uzane 567187
E5 Olga Luksa (Latvian Cycling Girls)LCG 089176
E6 Samanta Rozina (LCG)LCG 446145
E7 Annija Kruma (LV2MAX) LV2MAX650114


A- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
A1Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX101092910
A4Arturs SisolatinsZZK ECT887239
A4Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX5710228
A5Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus796228
A6Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX938207
A7Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX464146
A8Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX64 105
A9Kristers Kovgers35 84
A Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX     
A Vytautas JokubonisLTZ Racing Team    


B- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
B1 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV89102710
B2 Lauris Parups779239
B3 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1010 208
B4 Ivars Jurbergs7B Latvia558187
B5 Kristaps Ozol0998 176
B6 Maris Slapins444125
B7 Audris VeloDviratai-Daistatus 1674
B8Kārlis Berlands 3363
B9 Roberts Birkants32 52


C- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
C1 Maris Koralkevics101092910
C2 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX696219
C3 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX748198
C4 Kristaps Skapars855187
C5Andris DreimanisSundayRiders 810187
C6 Aldis SalzemnieksSundayRiders 77146
C7 Egils Blum75334105
C9Juris Parups42284
C10Uldis Drifts#alus11133


E - GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
E1 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 10672310
E2 Samanta Rozina (LCG)LCG 976229
E3 Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win 910198
E4 Olga Luksa (Latvian Cycling Girls)LCG  109198


A- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
A1Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX101082810
A5A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com694199
A2Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus9 6158
A3Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX 69158
A4Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX7 5127


B- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
B1Kristaps Ozol09105102510
B2Lauris Parups [TeamParups]887239
B3Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV9101208
B4Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV 99187
B5Roberts Birkants735156
B6Rytis GedvilasTMB67 135
B7Dino Rosso [Bravacycles] 66124
B8Ivars Jurbergs7B Latvia 28103
B9Maris Slapins5 382
B10Kārlis Berlands3 471


C- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
C1Maris Koralkevics81092710
C2Aldis Salzemnieks [SundayRiders]998269
C3Kristaps Skapars3810218
C4Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV466167
C5Uldis Drifts#alus101 116
C6Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV64 105
C7Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX72 94
C9Gatis Muiznieks2 243


E - GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
E1Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win1010103010
E2Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 687219
E3Laura Karaliute 99 188
E4ieva uzane 7 9167
E5Samanta Rozina (LCG)LCG 564156
E6Krista Pucite  78156
E7Olga Luksa (Latvian Cycling Girls)LCG 8 6145


A- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
A1Linas Sciukas 991810
A2Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX 107179
A3Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX 78158
A4Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX  10107
A5Arturs Sisolatins [VISION] " 8 86
A6Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus 6 65
A7 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX  665
A8Robertas Shnioka (LTZ RT)LTZ Racing Team 5 54
A9 Juris Berzins(NATURBYGG)9747  554
A10A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com  443
A11Andris Jaugietis 4 43
A12 Tadas Malinauskas  332
A13Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX  221
A14 Arvis Sprude  11


B- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
B1Kristaps Ozol09 1081810
B2Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV 8101810
B3Ivars Jurbergs7B Latvia 95149
B4Lauris Parups [TeamParups] 7298
B5Andyred [EVO]EVOLUTION 6398
B6/ dolgovas.com 5498
B7Aurelijus Dailidonis  998
B8Roberts Birkants 1787
B9Arnis Ragozins  666
B10Helvijs Sebris 4 45
B11Maris Slapins 3 34
B12Andris DreimanisSundayRiders 2 23
B13Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV  112
B14Rytis GedvilasTMB   0 
B15Dino Rosso [Bravacycles]   0 
B16Kārlis Berlands   0


C- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
C1Aldis Salzemnieks [SundayRiders] 1081810
C2Kristaps Skapars 991810
C3Uldis Drifts#alus 66129
C4Gatis Muiznieks 47118
C5Maris Koralkevics  10107
C6Raivo Reigass 5496
C7Rudolfs Klavins 8 85
C8Oleksiy Korolkov (CRYO-GEN)Team CRYO-GEN 7 74
C9R.HansonsBELO CP 1563
C10Martins JansonsSiguldas velo klubs 3252
C11Aivars Vitols 2352
C12Ainārs Žebers  111


E- GROUP       
  NameRPRPRPOVERALSET POINTS
E1Ursulia Bardovskaja (Toyota CRYO RDT)Toyota CRYO RDT  10102010
E2Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG  89179
E3Diana Spiridovska  78158
E4ieva uzane  67137
E5Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win 9 96
E6Samanta Rozina (LCG)LCG  3696
E7Olga Luksa (Latvian Cycling Girls)LCG  5 55
E8Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls  4 44
E9Ksenija Kolesnikova 8227  2 23


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints 
A1 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:15:353.5w/kg282w81.0kg168bpm190bpm184cm10DUAL
A2 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX1:15:353.7w/kg307w82.0kg171bpm191bpm190cm9 
A3 Kristers Kovgers1:15:363.6w/kg319w88.0kg150bpm183bpm189cm8 
A4 Arturs SisolatinsZZK ECT1:15:373.9w/kg264w67.0kg153bpm175bpm177cm7 
A5 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX1:15:373.3w/kg298w91.0kg148bpm172bpm187cm6 
A6 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX1:15:384.1w/kg329w81.0kg163bpm180bpm188cm5 
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX1:15:353.8w/kg288w76.0kg146bpm184bpm183cm  
A  Vytautas JokubonisLTZ Racing Team1:15:353.6w/kg260w72.0kg165bpm190bpm180cm DSQ


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints 
B1 Lauris Parups1:15:383.8w/kg272w72.0kg159bpm176bpm179cm10 
   +1.240s        
B2 Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX1:15:393.7w/kg336w90.0kg173bpm191bpm189cm9 
   +2.443s        
B3 Janis Miculis (LV2MAX)LV2MAX1:15:403.6w/kg278w78.0kg171bpm186bpm174cm8 
   +3.550s        
B4 Ričards Krims1:16:153.9w/kg265w68.0kg176bpm192bpm170cm7 
   +38.541s        
B5 Ivars Jurbergs7B Latvia1:17:223.8w/kg301w79.1kg158bpm174bpm184cm6 
   +01:45        
B6 Roberts Birkants1:17:243.5w/kg271w78.0kg175bpm189bpm188cm5 
   +01:47        
B7 Viktor Meduneckij1:17:253.8w/kg215w57.0kg183bpm195bpm168cm4 
   +01:48        
B8 Kristaps Daugavietis1:17:253.9w/kg295w76.0kg170bpm190bpm177cm3 
   +01:48        
B9 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:18:403.3w/kg232w70.0kg181bpm199bpm175cm2 
   +03:03        
B10 Maris Slapins1:18:41:00.0003.7w/kg241w65.0kg180bpm194bpm183cm1 
   +03:04        
            
B11 Andris Ziema1:19:153.4w/kg242w72.0kg166bpm173bpm170cm  
   +03:38        
B12 Uldis Drifts1:21:173.2w/kg240w76.0kg187bpm202bpm175cm  
   +05:40        
B13 Martins JansonsSiguldas velo klubs2:2:352.3w/kg238w102.0kg169bpm183bpm183cm  
   +10:58       


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints 
C1 Gints Pele1:18:41:00.0003.2w/kg261w82.0kg156bpm169bpm182cm10 
C2 Juris Brinkmanis1:18:433.3w/kg238w72.0kg184bpm196bpm177cm9 
   +2.176s        
C3 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX1:18:443.1w/kg300w96.0kg185bpm195bpm185cm8 
   +2.932s        
C4 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV1:18:463.2w/kg264w82.0kg180bpm192bpm178cm7 
   +5.262s        
C5 Maris Koralkevics1:20:083.1w/kg256w84.0kg164bpm190bpm185cm6 
   +01:26        
C6 Martins Eglitis1:20:103.1w/kg276w89.0kg170bpm180bpm190cm5 
   +01:29        
C7 EinaRS1:21:12:00.0003.0w/kg250w82.5kg173bpm182bpm188cm4 
   +02:31        
C8 Raimonds Priekulis1:21:192.7w/kg262w97.0kg180bpm198bpm185cm3 
   +02:38        
C9 Janis Kupcis1:21:392.7w/kg242w90.0kg151bpm178bpm175cm2 
   +02:58        
C10 Kristaps Skapars1:21:392.7w/kg209w78.0kg168bpm189bpm180cm1 
   +02:58        
            
C11 Artis Prikulis1:21:402.5w/kg282w112.0kg168bpm177bpm186cm  
   +02:59        
C12 Martins Odins1:22:323.1w/kg204w65.0kg175bpm186bpm182cm  
   +03:51        
C13 Ainars Zebers1:22:34:00.0002.9w/kg211w72.0kg162bpm173bpm180cm  
   +03:53        
C14 Ralfs Rogalevs1:22:513.2w/kg246w78.0kg165bpm196bpm185cm  
   +04:10        
C15 Uldis Siņicins1:23:232.8w/kg207w75.0kg168bpm190bpm177cm  
   +04:42        
C16 R.HansonsBELO CP2:2:29:00.0003.1w/kg172w55.0kg175bpm199bpm155cm  
   +07:48        
C17 Justinas Striska2:3:232.3w/kg212w93.0kg162bpm175bpm186cm  
   +08:42        
C18 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX2:5:352.8w/kg231w82.0kg132bpm159bpm192cm  
   +10:54       


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints 
E1 Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win1:17:254.3w/kg286w66.0kg169bpm182bpm180cm10DR
E2 Krista Pucite 1:18:473.4w/kg227w66.0kg188bpm194bpm170cm9 
   +01:22        
E3 Kate Rudzite-Minajeva 1:21:392.6w/kg204w78.0kg174bpm194bpm175cm8 
   +04:14        
E4 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:22:323.0w/kg216w73.0kg162bpm184bpm175cm7 
   +05:06        
E5 Annija Kruma (LV2MAX) LV2MAX1:22:322.5w/kg174w70.0kg178bpm187bpm165cm6 
   +05:07        
E6 ieva uzane 1:22:332.8w/kg198w70.0kg166bpm175bpm170cm5 
   +05:08        
E7 Samanta Rozina (LCG)Latvian Cycling Girls 1:00:142.1w/kg103w49.0kg182bpm191bpm150cm4 
   +18:49       


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
A1 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:8:11:00.0003.7w/kg285w78.0kg167bpm184cm10 
A2 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX1:8:11:00.0003.7w/kg304w81.5kg166bpm190cm9 
A3 Arturs SisolatinsZZK ECT1:8:12:00.0003.8w/kg251w67.0kg146bpm177cm8 
A4 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX1:9:223.3w/kg296w91.0kg143bpm187cm7 
A5 Marten Jõevee1:10:124.1w/kg310w75.0kg172bpm186cm6 
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX1:8:11:00.0003.7w/kg278w76.0kg148bpm183cm  
A  Vytautas JokubonisLTZ Racing Team1:8:463.5w/kg249w72.0kg161bpm180cm DSQ


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
B1 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:8:20:00.0003.5w/kg254w73.0kg155bpm173cm10 
B2 Ričards Krims1:8:213.7w/kg254w68.0kg171bpm170cm9 
   +0.659s       
B3 Kristaps Ozol091:8:213.9w/kg327w83.0kg181bpm189cm8 
   +0.706s       
B4 Arnis Ragozins1:8:213.7w/kg277w74.0kg179bpm179cm7 
   +0.761s       
B5 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:8:213.5w/kg275w78.0kg169bpm174cm6 
   +0.782s       
B6 Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX1:8:213.7w/kg334w90.0kg167bpm189cm5 
   +0.881s       
B7 Lauris Parups1:8:22:00.0003.6w/kg260w72.0kg155bpm179cm4 
   +2.517s       
B8 Audris VeloDviratai-Daistatus1:9:193.6w/kg286w80.0kg174bpm178cm3 
   +58.691s       
B9 Roberts Birkants1:9:36:00.0003.6w/kg277w78.0kg176bpm188cm2 
   +01:16       
B10 Maris Slapins1:9:56:00.0003.9w/kg251w65.0kg183bpm183cm1 
   +01:36       
           
B11 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:9:56:00.0003.4w/kg239w70.0kg185bpm175cm  
   +01:36       
B12 Gundars Lazdans66271:9:57:00.0003.6w/kg304w84.0kg161bpm185cm  
   +01:37       
B13 Juris Brinkmanis1:10:42:00.0003.4w/kg244w72.0kg188bpm177cm  
   +02:22       
B14 Normunds Kornejevs59481:10:443.2w/kg303w94.0kg154bpm177cm  
   +02:23       
B15 Andris Ziema1:10:563.6w/kg257w72.0kg164bpm170cm  
   +02:36       
B16 Ivars JurbergsSundayRiders1:11:08:00.0003.5w/kg278w78.6kg157bpm184cm  
   +02:48       
B17 Oskars Lubavs1:12:25:00.0003.5w/kg226w65.0kg188bpm179cm  
   +04:05       
B18 Kaspars Piladzis (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:14:133.1w/kg273w87.0kg158bpm187cm  
   +05:52      


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
C1 Gints Pele1:10:21:00.0003.2w/kg261w82.0kg154bpm182cm10 
   +3.463s       
C2 Maris Koralkevics1:10:303.3w/kg273w84.0kg170bpm185cm9 
   +13.206s       
C3 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX1:10:33:00.0003.3w/kg313w96.0kg184bpm185cm8 
   +15.350s       
C4 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:11:093.1w/kg353w113.0kg186bpm192cm7 
   +51.297s       
C5 Martins Eglitis1:11:303.1w/kg276w89.0kg171bpm190cm6 
   +01:12       
C6 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:11:423.2w/kg272w84.0kg149bpm192cm5 
   +01:25       
C7 Egils Blum751:12:213.2w/kg214w67.0kg172bpm170cm4 
   +02:04       
C8 R.HansonsBELO CP1:12:33:00.0003.4w/kg186w55.0kg187bpm156cm3 
   +02:15       
C9 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:12:483.2w/kg260w82.0kg179bpm178cm2 
   +02:30       
C10 Raivo Reigass1:12:513.0w/kg292w97.0kg166bpm200cm1 
   +02:33       
           
C11 Gatis Muiznieks1:12:513.2w/kg253w80.0kg175bpm192cm  
   +02:33       
C12 Karlis Svede-Grinbergs1:12:513.0w/kg248w83.0kg181bpm189cm  
   +02:34       
C13 Kristaps Skapars1:12:523.0w/kg231w78.0kg172bpm180cm  
   +02:34       
C14 Artis Prikulis1:13:10:00.0002.7w/kg302w112.0kg168bpm186cm  
   +02:52       
C15 Raimonds Priekulis1:13:392.7w/kg261w96.0kg171bpm185cm  
   +03:22       
C16 Ainars Zebers1:13:403.0w/kg214w72.0kg154bpm180cm  
   +03:22       
C17 Aivars Vitols1:13:403.0w/kg200w66.0kg175bpm176cm  
   +03:22       
C18 Brian Milton1:14:11:00.0002.9w/kg231w79.0kg164bpm177cm  
   +03:53       
C19 Uldis Siņicins1:15:183.0w/kg217w73.0kg172bpm177cm  
   +05:01       
C20 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:15:49:00.0002.5w/kg253w102.0kg172bpm183cm  
   +05:32       
C21 Justinas Striska1:16:432.4w/kg226w93.0kg165bpm186cm  
   +06:25       
C22 Epi Hamingway1:17:532.5w/kg187w75.0kg182bpm175cm  
   +07:35      


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
E1 Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win1:10:35:00.0004.5w/kg298w66.0kg177bpm180cm10 
E2 Krista Pucite (LCG) 1:15:183.1w/kg201w66.0kg174bpm170cm9 
   +04:42       
E3 Olga Luksa (Latvian Cycling Girls) 1:15:403.0w/kg174w58.0kg166bpm168cm8 
   +05:05       
E4 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:15:593.0w/kg213w72.0kg166bpm175cm7 
   +05:23       
E5 ieva uzane 1:16:152.8w/kg199w70.0kg166bpm170cm6 
   +05:40       
E6 Annija Kruma (LV2MAX) LV2MAX1:18:272.4w/kg165w70.0kg173bpm165cm5 
   +07:51       
E7 Samanta Rozina (LCG)LCG 2:4:062.0w/kg98w49.0kg183bpm150cm4 
   +17:30      


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
A1 Kristers Kovgers2:93.7w/kg327w89.1kg161bpm189cm10DUAL
A2 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX2:9:19:00.0003.7w/kg296w80.5kg167bpm190cm9 
A4 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX2:10:143.6w/kg281w78.2kg170bpm184cm8 
A5 Arturs SisolatinsZZK ECT2:10:173.7w/kg246w67.0kg143bpm177cm7 
A6 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX2:11:513.1w/kg279w91.0kg142bpm187cm6 
A7 Marten Jõevee1:00:194.0w/kg296w75.0kg172bpm186cm5 
A8 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX1:04:563.0w/kg241w81.0kg136bpm188cm4 
A3 Vytautas JokubonisLTZ Racing Team2:10:133.3w/kg239w72.0kg159bpm180cm DSQ


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
B1 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV2:10:32:00.0003.1w/kg229w73.0kg151bpm173cm10DUAL
B2 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV2:10:343.0w/kg237w78.0kg167bpm174cm9 
   +1.640s       
B3 Lauris Parups2:10:343.5w/kg254w72.0kg153bpm179cm8 
   +1.741s       
B4 Kristaps Ozol092:10:353.6w/kg300w83.0kg174bpm189cm7 
   +2.932s       
B5 Ivars JurbergsSundayRiders2:11:01:00.0003.5w/kg277w78.4kg153bpm184cm6 
   +28.899s       
B6 Roberts Birkants2:11:433.3w/kg257w78.0kg178bpm188cm5 
   +01:11       
B7 Maris Slapins2:11:443.6w/kg235w65.0kg178bpm183cm4 
   +01:11       
B8 Audris VeloDviratai-Daistatus2:11:453.2w/kg259w80.0kg162bpm178cm3 
   +01:12       
B9 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:00:373.3w/kg228w70.0kg181bpm175cm2 
   +02:05       
B10 Oskars Ozols1:00:383.2w/kg248w77.0kg171bpm185cm1 
   +02:05       
           
B11 Peteris Troksa1:03:453.2w/kg278w88.0kg138bpm186cm  
   +05:12       
B12 Andris Ziema1:05:092.9w/kg212w72.0kg164bpm170cm  
   +06:36      


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
C1 Maris Koralkevics2:11:54:00.0003.0w/kg251w83.0kg161bpm185cm10 
C2 Gints Pele2:11:54:00.0003.0w/kg249w82.0kg151bpm182cm9 
   +0.202s       
C3 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX2:11:563.1w/kg298w96.0kg181bpm185cm8 
   +2.055s       
C4 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:00:443.0w/kg339w112.0kg179bpm192cm7 
   +50.476s       
C5 Kristaps Skapars1:00:452.9w/kg223w76.0kg170bpm180cm6 
   +51.533s       
C6 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:00:463.1w/kg256w84.0kg144bpm192cm5 
   +51.957s       
C7 Linas N.VELO Šiauliai1:01:433.0w/kg255w85.0kg171bpm178cm4 
   +01:49       
C8 Egils Blum751:02:353.2w/kg206w65.0kg172bpm170cm3 
   +02:41       
C9 Janis Petersons (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:03:562.9w/kg227w78.0kg170bpm189cm2 
   +04:02       
C10 Gatis Muiznieks1:04:073.1w/kg246w80.0kg164bpm192cm1 
   +04:13       
           
C11 Raivo Reigass1:04:072.9w/kg281w97.0kg171bpm200cm  
   +04:13       
C12 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:04:073.0w/kg242w82.0kg172bpm178cm  
   +04:13       
C13 R.HansonsBELO CP1:05:053.0w/kg167w55.0kg184bpm156cm  
   +05:11       
C14 Aivars Vitols1:05:062.8w/kg185w66.0kg172bpm176cm  
   +05:12       
C15 Romanas G.Dviratai-Daistatus1:05:242.6w/kg223w85.0kg147bpm195cm  
   +05:30       
C16 Raimonds Priekulis1:05:242.5w/kg242w96.0kg170bpm185cm  
   +05:30       
C17 Ainars Zebers1:05:252.8w/kg199w72.0kg151bpm180cm  
   +05:30       
C18 Arnis Saltums WCCWCC1:06:272.6w/kg276w105.0kg156bpm199cm  
   +06:33       
C19 Artis Prikulis1:06:282.5w/kg276w112.0kg164bpm186cm  
   +06:33       
C20 Vitalijs Rusanovs1:06:313.3w/kg221w68.0kg157bpm182cm  
   +06:37       
C21 Uldis Siņicins1:06:333.0w/kg216w73.0kg171bpm177cm  
   +06:39      


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpointscoment
E1 Krista Pucite (LCG) 1:06:442.8w/kg187w66.0kg173bpm170cm10 
   +0.256s       
E2 Olga Luksa (Latvian Cycling Girls)LCG 1:07:373.0w/kg171w58.0kg161bpm168cm9 
   +53.587s       
E3 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:09:372.5w/kg183w72.0kg161bpm175cm8 
   +02:53       
E4 ieva uzane 1:10:222.5w/kg174w70.0kg156bpm170cm7 
   +03:37       
E5 Samanta Rozina (LCG)LCG 1:24:542.0w/kg97w49.0kg185bpm150cm6 
   +18:09      


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
A1 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX2:0:053.5w/kg285w81.0kg163bpm190cm10 
A2 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX2:0:06:00.0003.7w/kg288w79.0kg170bpm184cm9 
A3 Arturs SisolatinsZZK ECT2:0:06:00.0003.8w/kg251w67.0kg147bpm177cm8 
A4 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus2:0:073.8w/kg296w78.0kg168bpm188cm7 
A5 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX2:0:073.1w/kg286w91.0kg142bpm187cm6 
A6 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX2:0:093.6w/kg276w77.0kg156bpm176cm5 
A7 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX2:0:094.0w/kg325w81.0kg162bpm188cm4 
A  Kristers KovgersDNF4.1w/kg360w88.5kg169bpm189cm3DUAL (2)
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX2:0:053.7w/kg279w76.5kg146bpm183cm  
A  Vytautas JokubonisLTZ Racing Team2:0:06:00.0003.4w/kg245w72.0kg158bpm180cm DSQ


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
B1 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV2:2:573.3w/kg239w73.0kg159bpm173cm10 
B2 Kristaps Ozol092:2:58:00.0003.6w/kg299w84.0kg174bpm189cm9 
B3 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV2:2:58:00.0003.1w/kg241w78.0kg163bpm174cm8 
B4 Lauris Parups2:2:58:00.0003.5w/kg258w73.0kg154bpm179cm7 
B5 Arnis Ragozins2:2:593.6w/kg263w74.0kg175bpm179cm6 
B6 Ivars JurbergsSundayRiders2:2:593.6w/kg280w78.1kg155bpm184cm5 
B7 Maris Slapins2:33.6w/kg235w65.0kg178bpm183cm4 
B8 Roberts Birkants2:33.4w/kg267w78.0kg177bpm188cm3 
B9 Oskars Ozols2:3:033.4w/kg261w77.0kg169bpm185cm2 
B10 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX2:4:303.3w/kg232w70.0kg178bpm175cm1 
B11 Kajar KuldseppSportlove EST2:5:483.2w/kg244w76.0kg158bpm183cm  
B12 Audris VeloDviratai-Daistatus2:5:493.2w/kg256w80.0kg169bpm178cm  
B13 Janis Petersons (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV2:5:493.0w/kg236w78.0kg177bpm189cm  
B14 Andris Ziema2:5:513.2w/kg227w72.0kg160bpm170cm  
B15 Ralfs Rogalevs2:8:403.1w/kg244w78.0kg145bpm185cm 


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
C1 Maris Koralkevics2:3:59:00.0003.0w/kg245w83.0kg160bpm185cm10 
C2 Gints Pele2:3:59:00.0003.0w/kg242w82.0kg146bpm182cm9 
C3 Kristaps Skapars2:43.0w/kg227w76.0kg172bpm180cm8 
C4 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX2:43.0w/kg251w85.0kg139bpm192cm7 
C5 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX2:4:013.1w/kg297w96.0kg180bpm185cm6 
C6 Raivo Reigass2:4:013.0w/kg286w97.0kg165bpm200cm5 
C7 Juris Parups2:4:013.1w/kg221w72.0kg164bpm174cm4 
C8 Egils Blum752:4:023.2w/kg205w65.0kg169bpm170cm3 
C9 Lauris Sternfelds2:4:023.4w/kg244w72.6kg173bpm175cm2 
C10 Uldis Drifts#alus2:4:022.9w/kg233w80.0kg178bpm175cm1 
C11 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV2:4:03:00.0003.0w/kg249w82.0kg166bpm178cm  
C12 Gatis Muiznieks2:4:053.1w/kg250w80.0kg174bpm192cm  
C13 Ainars Zebers2:6:072.9w/kg210w72.0kg155bpm180cm  
C14 Aivars Vitols2:6:222.9w/kg189w66.0kg173bpm176cm  
C15 Deividas Jancius2:7:04:00.0003.0w/kg225w74.0kg165bpm176cm  
C16 R.HansonsBELO CP2:9:012.9w/kg161w55.0kg180bpm156cm  
C17 Epi Hamingway1:01:102.4w/kg179w75.0kg181bpm175cm 


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
E1 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:02:482.5w/kg178w71.0kg167bpm175cm10 
E2 Samanta Rozina (LCG)LCG 1:13:192.1w/kg104w49.0kg136bpm150cm9 
           
           
           
           
           
           
          


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
A1 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX1:18:243.7w/kg300w81.4kg169bpm190cm10 
A2 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus1:18:33:00.0003.8w/kg294w78.0kg162bpm188cm9 
A3 Arturs SisolatinsZZK ECT1:18:33:00.0003.9w/kg261w67.0kg154bpm177cm8 
A4 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX1:18:33:00.0003.8w/kg296w78.0kg165bpm177cm7 
A5 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX1:18:344.0w/kg325w81.0kg160bpm188cm6 
A6 Kristers Kovgers1:19:223.8w/kg334w88.4kg164bpm189cm5 
A7 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX1:19:403.2w/kg289w91.0kg143bpm187cm4 
A8 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:21:013.7w/kg291w79.5kg168bpm184cm3 
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX1:18:25:00.0003.8w/kg288w76.5kg154bpm183cm  
A  Vytautas JokubonisLTZ Racing Team1:18:323.4w/kg248w72.0kg163bpm180cm DSQ


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
B1 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:18:163.4w/kg249w73.0kg162bpm173cm10 
B2 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:18:173.3w/kg258w78.0kg170bpm174cm9 
B3 Kristaps Ozol091:18:173.8w/kg322w84.0kg170bpm189cm8 
B4 Lauris Parups1:18:173.6w/kg261w73.0kg149bpm179cm7 
B5 Andreas Lill1:18:20:00.0003.4w/kg284w83.0kg180bpm186cm6 
B6 Ivars JurbergsSundayRiders1:18:213.8w/kg293w78.1kg154bpm184cm5 
B7 Maris Slapins1:18:213.8w/kg247w65.0kg182bpm183cm4 
B8 Kārlis Berlands1:18:213.8w/kg256w67.0kg183bpm176cm3 
B9 Roberts Birkants1:20:153.3w/kg256w78.0kg168bpm188cm2 
B10 Audris VeloDviratai-Daistatus1:21:223.3w/kg265w80.0kg162bpm178cm1 
B11 Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX1:21:223.3w/kg296w90.0kg172bpm189cm  
B12 Artjoms Gajevskis 94091:21:224.0w/kg249w62.0kg175bpm174cm  
B13 Gints Pele1:22:26:00.0003.1w/kg252w82.0kg155bpm182cm  
B14 Andris Ziema1:22:283.3w/kg235w72.0kg158bpm170cm  
B15 Vitalijs Rusanovs2:0:303.4w/kg232w68.0kg163bpm182cm 


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
C1 Maris Koralkevics1:20:383.0w/kg248w83.0kg164bpm185cm10 
C2 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX1:20:40:00.0003.2w/kg302w96.0kg179bpm185cm9 
C3 Andris DreimanisSundayRiders1:20:40:00.0003.3w/kg252w76.0kg176bpm186cm8 
C4 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:20:583.1w/kg350w112.0kg175bpm192cm7 
C5 Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:20:583.1w/kg256w83.0kg166bpm184cm6 
C6 Kristaps Skapars1:20:593.1w/kg232w75.2kg173bpm180cm5 
C7 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:21:303.1w/kg261w85.0kg140bpm192cm4 
C8 Egils Blum751:21:313.2w/kg207w65.0kg171bpm170cm3 
C9 Juris Parups1:22:203.2w/kg231w72.0kg168bpm174cm2 
C10 Uldis Drifts#alus1:23:073.0w/kg238w80.0kg179bpm175cm1 
C11 Aivars Vitols1:23:093.1w/kg198w65.0kg174bpm176cm  
C12 Oleksiy Korolkov1:23:093.1w/kg256w83.0kg159bpm180cm  
C13 Laura Karaliute 2:0:153.4w/kg185w55.0kg164bpm167cm  
C14 R.HansonsBELO CP2:0:413.1w/kg172w55.0kg177bpm156cm  
C15 Raimonds Priekulis2:0:462.7w/kg262w96.0kg173bpm185cm  
C16 Ainars Zebers2:0:59:00.0003.0w/kg216w72.0kg159bpm180cm  
C17 Uldis Siņicins2:1:353.0w/kg221w73.0kg166bpm177cm  
C18 Artis Prikulis2:1:36:00.0002.5w/kg279w112.0kg164bpm186cm  
C19 Martins JansonsSiguldas velo klubs2:3:292.5w/kg258w102.0kg170bpm183cm  
C20 Epi Hamingway2:5:572.5w/kg188w75.0kg181bpm175cm 


 Name / teamTimeAvg w/kWattsWeightAvg / bpmHeightPointsComents
E1 Olga LuksaLCG 2:2:482.9w/kg169w58.8kg159bpm166cm10 
E2 Dana Rozlapa Train2Win2:2:492.9w/kg189w65.8kg148bpm180cm9 
E3 Patricija Vendina 2:9:43:00.0002.5w/kg128w52.0kg180bpm163cm8 
E4 Samanta Rozina (LCG)LCG 1:00:412.2w/kg110w49.0kg167bpm150cm7 
E5 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:01:382.2w/kg157w71.0kg168bpm175cm6 
           
           
           
          


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
A1 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX1:00:533.7w/kg285w77.1kg160bpm178cm10 
A2 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX1:01:073.4w/kg272w80.2kg163bpm190cm9 
A3 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:01:083.7w/kg284w77.7kg160bpm185cm8 
A4 Arturs SisolatinsZZK ECT1:01:113.7w/kg247w67.0kg135bpm177cm7 
A5 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus1:01:223.5w/kg271w78.0kg159bpm188cm6 
A6 Matiss Zervens1:02:424.2w/kg282w68.0kg181bpm179cm5 
A7 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX1:03:563.5w/kg287w81.0kg152bpm188cm4 
A8 A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com1:06:243.3w/kg278w85.0kg151bpm182cm3 
A  Vytautas JokubonisLTZ Racing Team1:01:073.2w/kg231w72.0kg152bpm180cm DSQ
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX1:01:073.5w/kg265w75.4kg144bpm183cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
B1 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:00:253.1w/kg238w78.0kg167bpm174cm10 
B2 Lauris ParupsTeamParups1:00:253.6w/kg260w73.0kg154bpm179cm9 
B3 Ivars JurbergsSundayRiders1:01:193.5w/kg275w78.1kg149bpm184cm8 
B4 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX1:02:383.0w/kg274w90.5kg138bpm187cm7 
B5 Audris VeloDviratai-Daistatus1:02:393.3w/kg264w80.0kg164bpm178cm6 
B6 Gundars Lazdans66271:03:223.5w/kg290w84.0kg165bpm185cm5 
B7 Maris Slapins1:04:213.6w/kg232w65.0kg178bpm183cm4 
B8 Kārlis Berlands1:04:433.5w/kg236w67.0kg177bpm176cm3 
B9 Gints Pele1:04:453.1w/kg253w82.0kg150bpm182cm2 
B10 Sandis Sokolovs1:05:573.5w/kg261w75.0kg168bpm175cm1 
B11 Lauris Sternfelds1:06:123.3w/kg239w72.6kg176bpm175cm  
B12 Roberts Birkants1:06:463.0w/kg233w78.0kg167bpm188cm  
B13 Andris Ziema1:08:553.0w/kg219w72.0kg156bpm170cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
C1 Andris DreimanisSundayRiders1:04:033.2w/kg240w76.0kg170bpm186cm10 
C2 Maris Koralkevics1:04:043.1w/kg256w83.0kg161bpm185cm9 
C3 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:04:493.1w/kg263w85.0kg139bpm192cm8 
C4 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:04:553.0w/kg337w112.0kg175bpm192cm7 
C5 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX1:06:412.9w/kg279w96.0kg180bpm185cm6 
C6 Kristaps Skapars1:07:172.8w/kg209w74.7kg166bpm180cm5 
C7 Egils Blum751:07:183.0w/kg195w65.0kg167bpm170cm4 
C8 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:07:433.0w/kg242w80.0kg164bpm178cm3 
C9 Juris Parups1:08:223.0w/kg216w72.0kg166bpm174cm2 
C10 Uldis Drifts#alus1:09:322.8w/kg222w80.0kg172bpm175cm1 
C11 Gatis Muiznieks1:11:272.9w/kg228w80.0kg168bpm192cm  
C12 R.HansonsBELO CP1:12:322.9w/kg158w55.0kg175bpm156cm  
C13 Raivo Reigass1:13:082.6w/kg253w97.0kg164bpm200cm  
C14 Artis Prikulis1:14:142.4w/kg269w112.0kg164bpm186cm  
C15 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:14:162.5w/kg252w102.0kg167bpm183cm  
C16 Uldis Siņicins1:14:272.9w/kg209w73.0kg165bpm177cm  
C17 Aivars Vitols1:15:442.5w/kg164w65.0kg171bpm176cm  
C18 Epi Hamingway1:23:072.3w/kg169w75.0kg176bpm175cm  
C19 Vytcka Sefas1:25:262.2w/kg183w85.0kg158bpm182cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
E1 Dana Rozlapa Train2Win1:06:363.8w/kg246w65.4kg150bpm179cm10 
E2 Olga LuksaLCG 1:12:262.9w/kg169w59.0kg164bpm166cm9 
E3 ieva uzane 1:12:272.8w/kg199w70.0kg164bpm170cm8 
E4 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:25:442.2w/kg157w70.0kg158bpm175cm7 
E5 Samanta Rozina (LCG)LCG 1:31:562.1w/kg104w49.0kg170bpm150cm6 
           
           
           
          


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
A1 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX38:47:003.6w/kg291w80.3kg164bpm190cm10 
A2 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus38:48:004.0w/kg315w78.0kg168bpm188cm9 
A3 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX38:49:003.3w/kg301w90.5kg146bpm187cm8 
A4 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX38:50:004.0w/kg320w81.0kg152bpm188cm7 
A5 A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com39:31:003.7w/kg313w84.0kg167bpm182cm6 
A6 Sandis Sokolovs45:19:003.6w/kg270w75.0kg122bpm175cm5 
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX38:47:003.7w/kg280w75.4kg141bpm183cm DNF
A  Vytautas JokubonisLTZ Racing Team38:47:003.6w/kg259w72.0kg164bpm180cm DSQ


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
B1 Kristaps Ozol091:16:113.6w/kg299w84.0kg169bpm189cm10 
B2 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:16:113.3w/kg255w78.0kg173bpm174cm9 
B3 Lauris ParupsTeamParups1:16:113.6w/kg264w73.0kg151bpm179cm8 
B4 Roberts Birkants1:16:113.4w/kg262w77.0kg173bpm188cm7 
B5 Rytis GedvilasTMB1:16:123.8w/kg282w75.0kg171bpm173cm6 
B6 Maris Slapins1:16:133.8w/kg248w65.0kg176bpm183cm5 
B7 Audris VeloDviratai-Daistatus1:16:143.3w/kg261w80.0kg167bpm178cm4 
B8 Kārlis Berlands1:16:143.6w/kg242w66.6kg181bpm176cm3 
B9 Lauris Sternfelds1:16:143.6w/kg258w72.6kg174bpm175cm2 
B10 Andris Ziema1:18:533.2w/kg228w72.0kg162bpm170cm1


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
C1 Uldis Drifts#alus1:17:153.2w/kg258w80.0kg179bpm175cm10 
C2 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:17:153.0w/kg340w112.0kg172bpm192cm9 
C3 Maris Koralkevics1:17:163.1w/kg256w83.0kg160bpm185cm8 
C4 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:17:163.2w/kg275w85.0kg140bpm192cm7 
C5 Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:17:163.2w/kg263w83.0kg167bpm184cm6 
C6 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX1:17:173.1w/kg294w96.0kg179bpm185cm5 
C7 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:17:173.2w/kg258w80.0kg168bpm178cm4 
C8 Kristaps Skapars1:17:183.0w/kg227w74.7kg162bpm180cm3 
C9 Gatis Muiznieks1:17:183.2w/kg259w80.0kg172bpm192cm2 
C10 Raivo Reigass1:17:19:00.0003.0w/kg292w97.0kg167bpm200cm1 
C11 Egils Blum751:17:19:00.0003.2w/kg206w64.0kg171bpm170cm  
C12 Rudolfs Klavins1:18:083.0w/kg271w91.0kg168bpm183cm  
C13 Oleksiy Korolkov1:19:583.2w/kg265w83.0kg161bpm180cm  
C14 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:20:042.7w/kg271w102.0kg167bpm183cm  
C15 R.HansonsBELO CP1:20:053.3w/kg179w55.0kg180bpm156cm  
C16 Artis Prikulis1:20:212.5w/kg279w112.0kg163bpm186cm  
C17 Uldis Siņicins1:20:333.1w/kg228w73.0kg170bpm177cm  
C18 Aivars Vitols1:20:383.1w/kg201w65.0kg177bpm176cm  
C19 Epi Hamingway1:21:232.8w/kg208w74.0kg178bpm175cm  
C20 Edmundas Adamonis1:22:152.9w/kg248w85.0kg170bpm190cm  
CDNF Andris DreimanisSundayRiders1:17:163.3w/kg251w76.0kg 186cm BPM


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
E1 Dana Rozlapa Train2Win1:21:04:00.0003.9w/kg257w65.4kg166bpm179cm10 
E2 Laura Karaliute 2:0:343.1w/kg168w55.0kg157bpm167cm9 
E3 Olga LuksaLCG 2:0:35:00.0003.0w/kg176w58.9kg161bpm166cm8 
E4 ieva uzane 2:0:362.8w/kg193w70.0kg162bpm170cm7 
E5 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 2:5:532.3w/kg161w70.0kg164bpm175cm6 
E6 Samanta Rozina (LCG)LCG 2:7:172.6w/kg125w49.0kg174bpm150cm5


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
A1 Martins Jirgensons (LV2MAX)1:22:213.6w/kg276w76.3kg145bpm183cm10DUAL
A2 Emils Ribaks (LV2MAX)1:22:223.7w/kg293w79.8kg161bpm190cm9 
A3 . KIPARIS-SPINE..1:23:27:00.0003.7w/kg311w84.0kg159bpm182cm8 
A4 Arvis Sprude2:0:284.4w/kg298w68.0kg187bpm176cm7 
A5 Robertas Shnioka(LTZ RT)2:4:153.5w/kg278w80.0kg166bpm186cm6 
A6 Arvils Vikstrems1:04:562.3w/kg176w77.7kg120bpm185cm5 
A7 Vytautas Jokubonis (LTZ RT)1:22:223.3w/kg236w72.0kg157bpm180cm DNF


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
B1 Janis Miculis(INTERVALS.LV)1:22:233.3w/kg257w78.0kg172bpm174cm10 
B2 Janis Vanags (INTERVALS.LV)1:22:233.3w/kg237w73.0kg158bpm173cm9 
B3 L. E. P. [TeamParups]1:22:233.6w/kg266w73.5kg159bpm179cm8 
B4 Rytis Gedvilas1:22:233.7w/kg279w75.0kg168bpm173cm7 
B5 Dino Rosso1:22:233.6w/kg231w65.0kg165bpm173cm6 
B6 Kristaps Ozols [VELOTRENINI.LV]1:22:233.9w/kg323w84.0kg173bpm189cm5 
B7 Paulius Lelekauskas1:22:234.2w/kg316w75.0kg158bpm177cm4 
B8 Roberts Birkants1:22:243.4w/kg263w77.0kg172bpm188cm3 
B9 Ivars Jurbergs1:22:253.9w/kg300w77.8kg152bpm184cm2 
B10 Evalds Pavlovs (LV2MAX)1:22:26:00.0003.1w/kg279w90.5kg137bpm187cm1 
B11 Maris Slapins1:22:283.7w/kg240w65.0kg170bpm183cm  
B12 Kārlis Berlands2:2:163.5w/kg236w66.6kg178bpm176cm  
B13 Valdis Pelss (LV2MAX)2:2:513.4w/kg238w70.0kg176bpm175cm  
B14 Andris Dreimanis2:2:523.4w/kg258w76.0kg177bpm186cm  
B15 Sandis Sokolovs2:2:523.6w/kg270w75.0kg170bpm175cm  
B16 Gundars Lazdans66272:2:553.7w/kg307w84.0kg162bpm185cm  
B17 Andris Ziema2:3:10:00.0003.1w/kg225w72.0kg156bpm170cm  
B18 Mantvydas Liobe2:3:573.3w/kg253w77.0kg185bpm183cm  
B19 Deividas Jancius2:7:533.1w/kg231w74.0kg159bpm176cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
C1 Maris Koralkevics2:0:51:00.0003.0w/kg252w83.0kg163bpm185cm10 
C2 Aldis Salzemnieks2:0:51:00.0003.1w/kg344w111.0kg175bpm192cm9 
C3 Kristaps Skapars2:0:51:00.0003.1w/kg230w74.7kg173bpm180cm8 
C4 Egils Blum752:0:523.3w/kg208w63.0kg170bpm170cm7 
C5 Kristaps Supols2:1:423.3w/kg262w79.0kg170bpm178cm6 
C6 Janis Petersons2:1:56:00.0003.2w/kg249w78.0kg176bpm189cm5 
C7 Janis Sprogis2:1:57:00.0003.0w/kg248w83.0kg159bpm184cm4 
C8 Martin Breeze2:1:57:00.0003.1w/kg278w91.0kg170bpm199cm3 
C9 Ansis Tomsons (LV2MAX)2:1:583.1w/kg267w85.0kg139bpm192cm2 
C10 Uldis Drifts2:4:57:00.0003.0w/kg239w80.0kg172bpm175cm1 
C11 Gatis Muiznieks2:4:583.1w/kg250w80.0kg173bpm192cm  
C12 Ainars Zebers2:4:592.9w/kg214w73.0kg146bpm180cm  
 13 R. Hansons2:6:173.1w/kg170w55kg170bpm156cm  
C14 Raivo Reigass2:7:12:00.0002.8w/kg270w97.0kg163bpm200cm  
C15 Aivars Vitols2:7:272.9w/kg194w66.0kg175bpm176cm  
C16 Artis Prikulis2:11:592.2w/kg249w112.0kg158bpm186cm  
C17 Peteris Birkants1:04:132.1w/kg211w103.0kg168bpm183cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
E1 Dana Rozlapa 2:4:133.8w/kg250w65.4kg159bpm179cm10 
E2 Laura Karaliute 2:7:093.2w/kg175w55.0kg159bpm167cm9 
E3 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls 2:10:542.8w/kg194w70.0kg164bpm175cm8 
E4 Krista Pucite 1:05:192.2w/kg149w68.6kg163bpm169cm7 
E5 Samanta Rozina (LCG) 1:09:252.3w/kg112w49.0kg174bpm150cm6


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
A1 Arturs Sisolatins54:52:004.1w/kg273w67.0kg155bpm177cm10 
A2 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX55:15:003.9w/kg299w77.2kg171bpm185cm9 
A3 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX56:49:003.7w/kg290w79.5kg166bpm190cm8 
A4 Paulius LelekauskasDviratai-Daistatus57:51:004.0w/kg281w70.0kg166bpm177cm7 
A5 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus58:53:003.8w/kg297w79.0kg165bpm188cm6 
A6 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX59:44:003.7w/kg303w81.0kg155bpm188cm5 
A7 A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com1:00:043.6w/kg295w83.0kg156bpm182cm4DUAL
A  Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX54:25:003.9w/kg299w76.3kg153bpm183cm DNF


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
B1 Kristaps Ozol0958:00:003.5w/kg295w84.0kg176bpm189cm10DUAL
B2 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV58:19:003.3w/kg240w73.0kg161bpm173cm9 
B3 Ivars JurbergsSundayRiders58:21:003.5w/kg273w77.6kg149bpm184cm8 
B4 Lauris ParupsTeamParups58:22:003.5w/kg258w73.5kg157bpm179cm7 
B5 Dino RossoBravacycles58:36:003.5w/kg225w65.0kg163bpm173cm6 
B6 Roberts Birkants58:48:003.3w/kg257w77.0kg173bpm188cm5 
B7 Kārlis Berlands58:52:003.6w/kg237w66.6kg180bpm176cm4 
B8 Maris Slapins58:53:003.6w/kg235w65.0kg175bpm183cm3 
B9 Andyred (EVO CORE 1)EVOLUTION1:01:063.3w/kg251w76.0kg159bpm167cm2 
B10 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:01:153.1w/kg243w78.0kg172bpm174cm1 
B11 Igor Gucanovic TriAcTRIAKA1:01:283.6w/kg250w70.0kg164bpm180cm  
B12 Sandis Sokolovs1:01:463.5w/kg265w75.0kg170bpm175cm  
B13 Andris DreimanisSundayRiders1:02:513.4w/kg262w77.0kg170bpm186cm  
B14 Audris VeloDviratai-Daistatus1:03:373.2w/kg258w80.0kg178bpm178cm  
B15 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:03:423.3w/kg233w70.0kg177bpm175cm  
B16 Deividas Jancius1:03:463.4w/kg245w73.0kg162bpm176cm  
B17 Lauris Sternfelds1:05:333.1w/kg223w72.6kg174bpm175cm  
B18 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:07:463.1w/kg259w84.0kg140bpm192cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
C1 Kristaps Skapars Ⓥ1:03:563.0w/kg222w73.5kg171bpm180cm10 
C2 Maris Koralkevics1:03:583.0w/kg250w83.0kg167bpm185cm9 
C3 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:03:592.9w/kg326w111.0kg172bpm192cm8 
C4 Janis Petersons (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:04:583.1w/kg240w78.0kg176bpm189cm7 
C5 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:05:013.2w/kg250w79.0kg167bpm178cm6 
C6 Rudolfs Klavins1:05:113.0w/kg264w89.0kg164bpm183cm5 
C7 Oleksiy KorolkovTeam CRYO-GEN1:06:033.1w/kg259w83.0kg159bpm180cm4 
C8 Renatas Motuzas1:06:053.3w/kg211w65.0kg166bpm179cm3 
C9 Gatis Muiznieks1:06:373.0w/kg240w80.0kg173bpm192cm2 
C10 Linas N.VELO Šiauliai1:07:183.0w/kg258w85.0kg173bpm178cm1 
C11 Uldis Siņicins1:09:383.0w/kg218w73.0kg166bpm177cm  
C12 Aivars Vitols1:10:102.9w/kg189w66.0kg175bpm176cm  
C13 Ainars Zebers1:11:092.8w/kg204w73.0kg146bpm180cm  
C14 Raimonds Malisevs1:11:552.8w/kg223w81.0kg178bpm168cm  
C15 Uldis Drifts#alus1:13:032.7w/kg213w80.0kg177bpm175cm  
C16 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:13:232.5w/kg256w102.0kg171bpm183cm  
C17 Epi Hamingway1:22:082.4w/kg175w74.0kg182bpm175cm  
C18 Artis Prikulis1:24:392.1w/kg236w112.0kg156bpm186cm 


 Name / teamTimeAvg w/kgWattsWeightAvg/bpmHeightPointsComent
E1 Dana Rozlapa Train2Win1:00:353.8w/kg244w64.2kg168bpm179cm10DUAL
E2 ieva uzane 1:10:432.9w/kg201w70.0kg161bpm170cm9 
E3 Krista Pucite 1:15:282.7w/kg187w68.6kg181bpm169cm8 
E4 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 1:16:102.7w/kg184w69.0kg168bpm175cm7 
E5 Olga LuksaLCG 1:17:162.7w/kg154w57.4kg170bpm166cm6 
E6 Laine Daktere 1:17:582.8w/kg180w65.0kg157bpm176cm5 
E7 Samanta Rozina (LCG)LCG 1:39:172.0w/kg97w49.0kg183bpm150cm4


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmheightpoints
A1 Arturs Sisolatins [VISION]44:01:003.8w/kg251w67.0kg139bpm177cm 
A2 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX44:02:003.5w/kg269w76.3kg155bpm183cm 
A3 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX44:02:003.7w/kg292w79.8kg168bpm190cm 
A4 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX44:02:003.6w/kg281w77.7kg165bpm185cm 
A5 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus44:27:003.8w/kg303w79.0kg160bpm188cm 
A6 A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com46:30:003.5w/kg291w83.0kg156bpm182cm 
A7 Robertas Shnioka (LTZ RT)LTZ Racing Team49:45:003.1w/kg270w86.0kg168bpm185cm 
A  S G44:05:003.9w/kg289w   KG / BPM


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
B1 Arnis Ragozins42:46:004.0w/kg296w74.0kg181bpm204bpm179cm 
B2 Kristaps Ozol0942:46:004.0w/kg337w84.0kg177bpm200bpm189cm 
B3 Ivars JurbergsSundayRiders42:46:004.0w/kg307w77.6kg153bpm167bpm184cm 
B4 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV43:01:003.5w/kg257w73.0kg163bpm185bpm173cm 
B5 Aurelijus Dailidonis43:01:004.1w/kg329w80.0kg153bpm163bpm195cm 
B6 Edgars Kursitis43:32:003.6w/kg288w81.0kg157bpm179bpm189cm 
B7 Andyred (EVO CORE 1)EVOLUTION43:32:003.5w/kg262w76.0kg160bpm176bpm167cm 
B8 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV43:36:003.4w/kg266w78.0kg174bpm188bpm174cm 
B9 Lauris ParupsTeamParups43:37:003.7w/kg274w74.0kg158bpm170bpm179cm 
B10 Davis Pazars43:38:004.0w/kg279w70.0kg175bpm187bpm178cm 
B11 Maris Slapins44:13:003.9w/kg253w65.0kg179bpm190bpm183cm 
B12 Roberts Birkants44:24:003.5w/kg267w77.0kg170bpm187bpm188cm 
B13 Audris VeloDviratai-Daistatus44:26:003.3w/kg264w80.0kg175bpm189bpm178cm 
B14 Andris DreimanisSundayRiders44:26:003.6w/kg276w77.0kg171bpm184bpm186cm 
B15 Kārlis Berlands44:26:003.7w/kg249w66.6kg179bpm188bpm176cm 
B16 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX44:27:003.6w/kg257w71.0kg177bpm190bpm175cm 
B17 Sandis Sokolovs44:29:003.7w/kg278w75.0kg168bpm178bpm175cm 
B18 Maksim Lukasevic (TRIAC)TRIAKA48:18:003.4w/kg258w75.0kg155bpm172bpm176cm 
B19 Deividas Jancius48:19:003.4w/kg247w73.0kg157bpm167bpm176cm 
B20 Lauris Sternfelds48:50:003.4w/kg249w72.6kg170bpm181bpm175cm 
B21 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX51:41:002.9w/kg247w84.0kg142bpm163bpm192cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
C1 Maris Koralkevics46:54:003.0w/kg249w83.0kg164bpm189bpm185cm 
C2 Kristaps Skapars Ⓥ46:54:003.1w/kg226w72.9kg171bpm188bpm180cm 
C3 Aldis SalzemnieksSundayRiders46:55:003.1w/kg342w111.0kg174bpm196bpm192cm 
C4 Rudolfs Klavins46:55:003.2w/kg285w89.0kg163bpm186bpm183cm 
C5 Armands Upenieks (LV2MAX)LV2MAX46:57:003.1w/kg296w96.0kg178bpm191bpm185cm 
C6 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV47:00:003.3w/kg263w79.0kg172bpm182bpm178cm 
C7 Janis Petersons (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV47:07:003.2w/kg253w78.0kg177bpm187bpm189cm 
C8 Gatis Muiznieks47:56:003.3w/kg260w80.0kg174bpm186bpm192cm 
C9 Raivo Reigass50:56:003.0w/kg286w97.0kg172bpm185bpm200cm 
C10 Uldis Drifts#alus51:05:002.9w/kg230w80.0kg180bpm201bpm175cm 
C11 Philip MelchiorsDBR51:07:002.8w/kg230w83.0kg162bpm207bpm185cm 
C12 Martins JansonsSiguldas velo klubs51:10:002.6w/kg269w102.0kg164bpm182bpm183cm 
C13 Aivars Vitols52:50:002.9w/kg192w66.0kg168bpm189bpm176cm 
C14 R.HansonsBELO CP54:04:002.9w/kg160w55.0kg169bpm187bpm157cm 
C15 Tomas GedvilasLTZ Racing Team56:07:002.4w/kg231w97.0kg166bpm188bpm186cm 
C16 Epi Hamingway57:21:002.5w/kg187w74.0kg178bpm184bpm175cm 
C17 Artis Prikulis59:04:002.2w/kg244w112.0kg157bpm170bpm186cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
E1 Dana Rozlapa Train2Win46:17:004.4w/kg279w64.2kg165bpm175bpm179cm 
E2 Sveta Libarte (Latvian Cycling Girls)LCG 52:58:003.0w/kg206w69.0kg165bpm175bpm175cm 
E3 Diana Spiridovska 53:44:003.2w/kg154w48.0kg163bpm176bpm160cm 
E4 Jana Jansone ( LCG)LCG 55:08:002.8w/kg166w59.0kg161bpm167bpm165cm 
E5 Samanta Rozina (LCG)LCG 1:02:392.5w/kg120w49.0kg183bpm193bpm150cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
A1 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX1:11:56:00.0003.8w/kg290w76.3kg152bpm188bpm183cm10
A2 Linas Sciukas1:11:56:00.0004.2w/kg286w68.0kg172bpm195bpm175cm9
A3" Arturs Sisolatins [VISION] 🇱 "1:11:59:00.0004.0w/kg269w67.0kg148bpm175bpm177cm8
A4 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:12:04:00.0003.9w/kg297w77.0kg166bpm185bpm185cm7
A5 Artūras K (LTZ RT)Dviratai-Daistatus1:12:134.0w/kg313w78.0kg161bpm178bpm188cm6
A6 Robertas Shnioka (LTZ RT)LTZ Racing Team1:17:03:00.0003.2w/kg277w86.0kg161bpm169bpm185cm5
A7 Andris Jaugietis1:19:203.1w/kg259w84.0kg177bpm187bpm180cm4


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
B1 Kristaps Ozol091:11:344.0w/kg335w84.0kg173bpm194bpm189cm10
B2 Ivars JurbergsSundayRiders1:11:504.0w/kg309w77.6kg151bpm165bpm184cm9
B3 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:11:51:00.0003.6w/kg266w73.0kg165bpm182bpm173cm8
B4 Lauris ParupsTeamParups1:11:56:00.0003.7w/kg277w74.0kg159bpm173bpm179cm7
B5 Andyred [EVO]EVOLUTION1:12:083.6w/kg271w76.0kg158bpm170bpm167cm6
B6 / dolgovas.com1:12:213.8w/kg263w70.0kg189bpm201bpm177cm5
B7 Helvijs Sebris1:12:264.0w/kg291w72.0kg184bpm195bpm183cm4
B8 Maris Slapins1:12:284.0w/kg258w65.0kg180bpm188bpm183cm3
B9 Andris DreimanisSundayRiders1:12:393.6w/kg280w77.0kg174bpm185bpm186cm2
B10 Roberts Birkants1:13:033.6w/kg275w77.0kg178bpm189bpm188cm1
B11 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV1:13:093.4w/kg267w78.0kg177bpm187bpm174cm 
B12 Sandis Sokolovs1:13:413.7w/kg277w75.0kg168bpm180bpm175cm 
B13 Audris VeloDviratai-Daistatus1:13:523.6w/kg285w80.0kg171bpm189bpm178cm 
B14 Davis Pazars1:13:524.0w/kg283w70.0kg171bpm184bpm178cm 
B15 Edgars Kursitis1:13:563.6w/kg295w81.0kg161bpm174bpm189cm 
B16 Ruslans Solovjovs VELO+Velo+1:14:03:00.0003.9w/kg281w72.0kg160bpm171bpm172cm 
B17 Martins Paupers1:14:433.6w/kg326w91.4kg167bpm183bpm185cm 
B18 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:14:463.5w/kg249w71.0kg175bpm192bpm175cm 
B19 Kārlis Berlands1:14:513.7w/kg245w66.0kg181bpm190bpm176cm 
B20 Deividas Jancius1:15:04:00.0003.6w/kg262w73.0kg160bpm166bpm176cm 
B21 Gints Pele1:15:283.2w/kg260w82.0kg157bpm167bpm182cm 
B22 Janis Petersons (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:17:373.2w/kg249w78.0kg174bpm185bpm189cm 
B23 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV1:18:353.2w/kg251w79.0kg161bpm170bpm178cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
C1 Aldis SalzemnieksSundayRiders1:14:533.1w/kg341w110.0kg173bpm202bpm192cm10
C2 Kristaps Skapars Ⓥ1:14:593.1w/kg223w71.5kg174bpm191bpm180cm9
C3 Rudolfs Klavins1:163.2w/kg281w89.0kg166bpm179bpm183cm8
C4 Oleksiy Korolkov (CRYO-GEN)Team CRYO-GEN1:16:523.3w/kg274w83.0kg153bpm172bpm180cm7
C5 Uldis Drifts#alus1:17:213.1w/kg249w80.0kg177bpm193bpm175cm6
C6 Raivo Reigass1:17:332.9w/kg284w97.0kg169bpm181bpm200cm5
C7 Gatis Muiznieks1:17:393.2w/kg253w80.0kg168bpm188bpm192cm4
C8 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:17:412.9w/kg299w102.0kg167bpm184bpm183cm3
C9 Aivars Vitols1:17:463.1w/kg205w66.0kg165bpm181bpm176cm2
C10 R.HansonsBELO CP1:18:20:00.0003.2w/kg177w55.0kg182bpm194bpm157cm1
C11 Ainars Zebers1:19:26:00.0003.0w/kg216w73.0kg154bpm164bpm180cm 
C12 Epi Hamingway1:23:182.7w/kg196w74.0kg179bpm187bpm175cm 
C13 Peteris Birkants1:23:312.3w/kg241w103.0kg166bpm181bpm183cm 
C14 Artis Prikulis2:22.2w/kg246w112.0kg159bpm171bpm186cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
E1 Ursulia Bardovskaja (Toyota CRYO RDT)Toyota CRYO RDT 1:16:303.9w/kg193w50.0kg164bpm182bpm162cm10
E2 Dana Rozlapa Train2Win1:16:303.8w/kg244w64.2kg168bpm188bpm179cm9
E3 Sveta Libarte (LCG)Latvian Cycling Girls 1:18:12:00.0003.4w/kg230w68.0kg166bpm175bpm175cm8
E4 Diana Spiridovska 1:19:483.4w/kg165w48.0kg165bpm173bpm160cm7
E5 Ieva Uzane 1:20:312.9w/kg206w70.0kg159bpm171bpm170cm6
E6 Olga LuksaLatvian Cycling Girls 1:21:232.9w/kg170w57.8kg171bpm178bpm166cm5
E7 Jana Jansone ( LCG)Latvian Cycling Girls 1:22:043.0w/kg179w59.0kg162bpm167bpm165cm4
E8 Samanta Rozina (LCG)Latvian Cycling Girls 2:4:082.5w/kg122w49.0kg188bpm195bpm150cm3
E9 Ksenija Kolesnikova 8227 2:5:58:00.0002.2w/kg146w68.0kg152bpm169bpm169cm2


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
A1 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX40:44:003.8w/kg305w80.0kg168bpm192bpm190cm10
A2 Linas Sciukas40:46:004.0w/kg275w68.0kg173bpm194bpm175cm9
A3 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX40:47:003.8w/kg293w77.0kg164bpm185bpm185cm8
A4 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX40:47:003.8w/kg292w76.6kg159bpm184bpm183cm7
A5 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX40:47:003.5w/kg311w89.7kg147bpm171bpm187cm6
A6 Juris Berzins(NATURBYGG)974740:49:004.7w/kg303w65.0kg166bpm179bpm165cm5
A7 A.Merzlikin KIPARIS-SPINE.com41:55:003.8w/kg318w83.0kg166bpm188bpm182cm4
A8 Tadas Malinauskas41:57:003.9w/kg319w82.0kg158bpm173bpm172cm3
A9 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX42:08:003.7w/kg298w81.0kg154bpm174bpm188cm2
A10 Arvis Sprude43:40:004.3w/kg283w66.0kg182bpm191bpm176cm1
A11 Robertas Shnioka (LTZ RT)LTZ Racing Team46:23:003.2w/kg276w86.0kg169bpm178bpm185cm 
A12 S G46:33:003.5w/kg266w76.0kg157bpm172bpm178cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
B1 Janis Vanags (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV41:10:003.5w/kg253w73.0kg162bpm183bpm173cm10
B2 Aurelijus Dailidonis41:11:004.1w/kg324w80.0kg152bpm166bpm195cm9
B3 Kristaps Ozol0941:11:003.8w/kg322w84.0kg172bpm198bpm189cm8
B4 Roberts Birkants41:11:003.6w/kg275w77.0kg170bpm190bpm188cm7
B5 Arnis Ragozins41:11:003.9w/kg288w74.0kg182bpm202bpm179cm6
B6 Ivars JurbergsSundayRiders41:11:003.9w/kg299w77.5kg149bpm164bpm184cm5
B7 / dolgovas.com41:13:003.6w/kg254w70.0kg186bpm203bpm177cm4
B8 Andyred [EVO]EVOLUTION41:14:003.4w/kg256w76.0kg153bpm170bpm167cm3
B9 Lauris ParupsTeamParups42:46:003.6w/kg268w74.0kg158bpm173bpm179cm2
B10 Janis Miculis (INTERVALS.LV)INTERVALS.LV43:12:003.4w/kg263w78.0kg174bpm189bpm174cm1
B11 Maris Slapins43:16:003.8w/kg245w65.0kg179bpm192bpm183cm 
B12 Martin Wang [DCU/eCKD]eCKD43:28:003.4w/kg296w87.8kg159bpm179bpm183cm 
B13 Edgars Kursitis43:32:003.5w/kg282w81.0kg156bpm174bpm189cm 
B14 Audris VeloDviratai-Daistatus43:32:003.5w/kg278w80.0kg171bpm188bpm178cm 
B15 Ruslans Solovjovs VELO+Velo+44:11:003.8w/kg275w72.0kg153bpm172bpm172cm 
B16 Kārlis Berlands44:12:003.8w/kg250w66.0kg182bpm191bpm176cm 
B17 Reinis Muktupauls44:58:003.7w/kg266w72.0kg177bpm194bpm183cm 
B18 Andris DreimanisSundayRiders44:59:003.4w/kg264w77.0kg170bpm185bpm186cm 
B19 Andreas Lill45:36:003.4w/kg283w83.0kg182bpm193bpm186cm 
B20 Deividas Jancius46:01:003.4w/kg245w73.0kg161bpm171bpm176cm 
B21 Egils Blum7546:02:003.3w/kg206w63.0kg165bpm176bpm170cm 
B22 Oskars Lubavs46:54:003.4w/kg227w67.0kg180bpm186bpm179cm 
B23 CEO Pole50:23:003.2w/kg266w84.0kg163bpm170bpm191cm 
B24 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)INTERVALS.LV53:10:003.0w/kg233w79.0kg155bpm168bpm178cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
C1 Maris Koralkevics44:38:003.0w/kg250w83.0kg162bpm187bpm185cm10
C2 Kristaps Skapars Ⓥ44:39:003.1w/kg219w71.5kg168bpm192bpm180cm9
C3 Aldis SalzemnieksSundayRiders44:39:003.0w/kg333w110.0kg173bpm199bpm192cm8
C4 Gatis Muiznieks46:37:003.2w/kg252w80.0kg176bpm185bpm192cm7
C5 Uldis Drifts#alus47:05:002.9w/kg234w80.0kg175bpm196bpm175cm6
C6 R.HansonsBELO CP47:05:003.2w/kg177w55.0kg177bpm191bpm157cm5
C7 Raivo Reigass47:05:002.9w/kg276w97.0kg164bpm186bpm200cm4
C8 Aivars Vitols47:05:003.0w/kg197w66.0kg170bpm188bpm176cm3
C9 Martins JansonsSiguldas velo klubs47:07:002.9w/kg293w102.0kg166bpm181bpm183cm2
C10 Ainars Zebers48:53:003.0w/kg216w73.0kg154bpm163bpm180cm1
C11 Renatas Motuzas49:54:002.8w/kg230w82.0kg173bpm190bpm179cm 
C12 Artis Prikulis54:56:002.1w/kg246w115.0kg156bpm171bpm186cm 
C13 Epi Hamingway57:21:002.3w/kg171w74.0kg177bpm184bpm175cm 
C14 Raimonds Priekulis01:04:131.6w/kg161w99.0kg160bpm187bpm185cm


 Name / teamTimeavgwattsweightavg/bpmmax/bpmheightpoints
E1 Ursulia Bardovskaja (Toyota CRYO RDT)Toyota CRYO RDT 45:21:004.2w/kg207w49.9kg170bpm181bpm162cm10
E2 Sveta Libarte (LCG)Latvian Cycling Girls 46:54:003.5w/kg238w68.0kg170bpm176bpm175cm9
E3 Diana Spiridovska 50:44:003.4w/kg161w48.0kg162bpm173bpm160cm8
E4 Ieva Uzane 52:28:002.7w/kg190w70.0kg68bpm121bpm170cm7
E5 Samanta Rozina (LCG)Latvian Cycling Girls 55:54:002.7w/kg130w49.0kg179bpm187bpm150cm6


Latvian Duathlon League 2021 Kopvērtējums pēc 6. posma - Braukšana, Skriešana            
Nr.Vārds, Uzvārds Braukšana 1Skriešana 1Braukšana 2Skriešana 2Braukšana 3Skriešana 3Laiks kopāDzimums Posmi
1Arturs Sisoļatins 28,0910,0330,389,5033,169,4902.01.45M 6
2Raitis Načkālns 28,2310,4731,0311,0033,3211,3302.06.18M 6
3Mārtiņš Jīrgensos 28,0911,4530,3212,0432,1811,4902.06.37M 6
4Edijs Ēndols 28,2810,2933,2310,2434,4010,2002.07.44M 6
5Gints Ērmanis 28,2811,1633,0110,5634,4910,5502.08.58M 6
6Igors Gucanovičs 28,2810,4534,5510,5234,5010,5102.10.40M 6
7Ainārs Bērziņš 31,2411,1331,2510,5036,0910,4902.11.50M 6
8Ričards Krīms 28,2313,2332,0013,2333,4413,2702.14.20M 6
9Maksims Lukaševičs 31,0011,0034,2211,1735,1411,5602.14.49M 6
10Igors Geletko 31,2311,1836,0211,0439,1511,1002.20.12M 6
11Guntis Kārkliņš 31,3511,2435,4315,2037,2312,0502.23.30M 5
12Harijs Lamberts 31,2214,1935,4513,4337,1814,2002.26.47M 6
13Jana Jansone 31,4214,2036,0613,5637,5214,1102.28.08F16
14Dmitrijs Kolesniks 31,2313,1336,1413,3539,30 02.13.55M 5
15Artūrs Loze 28,1510,1232,1010,15  01.20.52M 4
16Aleksandrs Lisitskijs 31,2413,3636,3815,13  01.36.51M 4
17Ruslāns Solovjovs 29,21 33,4713,0834,39 02.00.55M 4
18Artūrs Dedzis 28,1610,3931,25   01.10.20M 3
19Jānis Alenčiks 33,4513,10   13,0901.00.04M 3
20Jūlija Jakupova 39,12   44,3915,2901.39.20F23
21Rihards Hansons 33,59 38,26 40,16 01.52.41M 3
22Jevgenijs Sergejevs 34,0011,28    45,28M 2
23Andris Ziema   35,51 36,28 01.12.19M 2
24Kristine Alexandra  13,06 11,55  25,01F32
25Andrejs Ahmerovs 28,11     28,11M 1
26Jānis Andersons   30,32   30,32M 1
27Sandis Sokolovs 31,22     31,22M 1
28Roberts Kuiva 31,22     31,22M 1
29Augusts Iesalnieks 34,13     34,13M 1
30Sandra Kugelberga   39,03   39,03F41


Latvian Duathlon League 2021 Kopvērtējums pēc 3. posma - Skriešana         
Nr.Vārds, Uzvārds Time Run 1Time Run 2Time Run 3SummaryGender Stages
1Arturs Sisoļatins 10,039,509,4929,42M 3
2Edijs Ēndols 10,2910,2410,2031,13M 3
3Igors Gucanovičs 10,4510,5210,5132,27M 3
4Ainārs Bērziņš 11,1310,5010,4932,52M 3
5Gints Ērmanis 11,1610,5610,5533,07M 3
6Raitis Načkālns 10,4711,0011,3333,20M 3
7Igors Geletko 11,1811,0411,1033,32M 3
8Maksims Lukaševičs 11,0011,1711,5634,13M 3
9Mārtiņš Jīrgensos 11,4512,0411,4935,38M 3
10Guntis Kārkliņš 11,2415,2012,0538,49M 3
11Ričards Krīms 13,2313,2313,2740,13M 3
12Harijs Lamberts 14,1913,4314,2042,22M 3
13Jana Jansone 14,2013,5614,1142,27F13
14Artūrs Loze 10,1210,15 20,27M 2
15Kristine Alexandra 13,0611,55 25,01F22
16Dmitrijs Kolesniks 13,1313,35 26,48M 2
17Aleksandrs Lisitskijs 13,3615,13 28,49M 1
18Artūrs Dedzis 10,39  10,39M 1
19Jevgenijs Sergejevs 11,28  11,28M 1
20Ruslāns Solovjovs  13,08 13,08M 1
21Jānis Alenčiks 13,10 13,0926,19M 1
22Jūlija Jakupova   15,2926,19F31


Latvian Duathlon League 2021 Kopvērtējums pēc 3. posma - Braukšana         
Nr.Vārds, Uzvārds Time Bike 1Time Bike 2Time Bike 3SummaryGender Stages
1Mārtiņš Jīrgensos 28,0930,3232,1801.30.59M 2
2Arturs Sisoļatins 28,0930,3833,1601.32.03M 2
3Raitis Načkālns 28,2331,0333,3201.32.58M 2
4Ričards Krīms 28,2332,0033,4401.34.07M 2
5Gints Ērmanis 28,2833,0134,4901.36.18M 2
6Edijs Ēndols 28,2833,2334,4001.36.31M 2
7Ruslāns Solovjovs 29,2133,4734,3901.37.47M 2
8Igors Gucanovičs 28,2834,5534,5001.38.13M 2
9Maksims Lukaševičs 31,0034,2235,1401.40.36M 2
10Harijs Lamberts 31,2235,4537,1801.44.25M 2
11Guntis Kārkliņš 31,3535,4337,2301.44.41M 2
12Jana Jansone 31,4236,0637,5201.45.40F12
13Igors Geletko 31,2336,0239,1501.46.40M 2
14Dmitrijs Kolesniks 31,2336,1439,3001.47.07M 2
15Rihards Hansons 33,5938,2640,1601.52.41M 2
16Artūrs Dedzis 28,1631,25 59,41M 2
17Artūrs Loze 28,1532,10 01.00.25M 2
18Aleksandrs Lisitskijs 31,2436,38 01.08.02M 2
19Ainārs Bērziņš 36,4534,29 01.11.14M 2
20Jūlija Jakupova 39,12 44,3901.23.51F22
21Andrejs Ahmerovs 28,11  28,11M 1
22Jānis Andersons  30,32 30,32M 1
23Sandis Sokolovs 31,22  31,22M 1
24Roberts Kuiva 31,22  31,22M 1
25Jānis Alenčiks 33,45  33,45M 1
26Jevgenijs Sergejevs 34,00  34,00M 1
27Augusts Iesalnieks 34,13  34,13M 1
28Andris Ziema  35,51 35,51M 1
29Sandra Kugelberga  39,03 39,03F31


      
Latvian ITT Classic Overall Standings      
Nr.Vārds, Uzvārds DistanceGender Stages
1Jānis Andersons 81,92M 3
2Mārtiņš Jīrgensos 81,35M 3
3Arturs Sisoļatins 80,31M 3
4Raitis Načkālns 79,57M 3
5Artūrs Dedzis 78,39M 3
6Igors Gucanovičs 74,99M 3
7Maksims Lukaševičs 74,36M 3
8Edījs Endols 73,84M 3
9Jāna Jansone 70,93F13
10Igors Geletko 70,69M 3
11Aleksandrs Lisitskijs 70,18M 3
12Konstantīns Buravcovs 52,69M 2
13Dmitrijs Kolesniks 51,06M 2
14Roberts Kuiva 50,68M 2
15Gints Ērmanis 48,35M 2
16Sergejs Čulnovs 46,99M 2
17Aleksandrs Lobanovskis 45,84M 2
18Ainārs Bērziņš 45,87M 1
19Arvīls Vīkštrems 29,33M 1
20Rolands Putniņš 29,01M 1
21Arnis Ragozins 28,69M 1
22Edgars Kursītis 27,61M 1
23Raimonds Priekuls 25,23M 1
24Mihails Paladijs 25,22M 1
25Jūlija Jakupova 21,33F21
26Katrīna Loze 23,98F31
27Andrejs Ahmerovs 20,42M 1
28Helmuts Gusts 19,94M 1
29Valērijs Kulitskis 19,33M 1
30Jānis Alnačš  M 1
31Guntis Kārkliņš  M 1
32Eduards Skuķis  M 1


          
  Latvian ITT ClassicStage 2 Greater London Flat 40min       
  Vārds, UzvārdsPlaceTimeDistanceAvg WW/kgAvg HRGender 
 1Jānis Andersons140,0022,43   M 
 2Mārtiņš Jīrgensos240,0022,25   M 
 3Raitis Načkālns340,0022,00   M 
 4Arturs Sisoļatins440,0021,75   M 
 5Artūrs Dedzis540,0021,31   M 
 6Gints Ērmanis640,0020,78   M 
 7Maksims Lukaševičs740,0020,44   M 
 8Andrejs Ahmerovs840,0020,42   M 
 9Igors Gucanovičs940,0020,42   M 
 10Sergejs Čulnovs1040,0020,23   M 
 11Edījs Endols1140,0020,12   M 
 12Helmuts Gusts1240,0019,94   M 
 13Ainars Bērziņš1340,0019,69   M 
 14Aleksandrs Lobanovskis1440,0019,60   M 
 15Igors Geletko1540,0019,60   M 
 16Valērijs Kulitskis1640,0019,33   M 
 17Aleksandrs Lisitskijs1740,0019,14   M 
 18Jāna Jansone1840,0019,11   F1
 19Jānis Alnačš1940,00    M 
 20Guntis Kārkliņš2040,00    M 
 21Eduards Skuķis2140,00    M 
 22Jūlija Yakupova2240,00    F2


          
  Latvian ITT ClassicStage 2 Greater London Flat 40min       
  Vārds, UzvārdsPlaceTimeDistanceAvg WW/kgAvg HRGender 
 1Jānis Andersons140,0029,793634,5168M 
 2Mārtiņš Jīrgensos240,0029,373614,6162M 
 3Arturs Sisoļatins340,0029,273074,6160M 
 4Raitis Načkālns440,0028,913454,3162M 
 7Arnis Ragozins540,0028,693204,3182M 
 6Artūrs Dedzis640,0027,933504,3164M 
 7Edījs Endols740,0027,002843,5164M 
 8Maksims Lukaševičs840,0026,963094,2154M 
 9Igors Gucanovičs940,0026,672743,9 M 
 10Konstantīns Buravcovs1040,0026,162833,5160M 
 11Igors Geletko1140,0025,802703,1151M 
 12Dmitrijs Kolesniks1240,0025,602673,1167M 
 13Aleksandrs Lisitskijs1340,0025,482853,2174M 
 14Jāna Jansone1440,0025,361943,2163F1
 15Roberts Kuiva1540,0024,862482,9173M 
 16Katrīna Loze1640,0023,981623,2 F2
 17Jānis Alnačš1740,00 1912,7152M


          
  Latvian ITT ClassicStage 1 Tempus Fugit 40min       
  Vārds, UzvārdsPlaceTimeDistanceAvg WW/kgAvg HRGender 
 1Mārtiņš Jīrgensos140,0029,733644,7164M 
 2Jānis Andersons240,0029,703624,5173M 
 3Arvīls Vīkštrems340,0029,333424,3174M 
 4Arturs Sisoļatins440,0029,293014,5162M 
 5Artūrs Dedzis540,0029,153624,4164M 
 6Rolands Putniņš640,0029,013304,7172M 
 7Raitis Načkālns740,0028,663424,2162M 
 8Igors Gucanovičs840,0027,902723,8166M 
 9Edgars Kursītis940,0027,613163,9156M 
 10Gints Ērmanis1040,0027,573313,8161M 
 11Maksims Lukaševičs1140,0026,962643,6158M 
 12Sergejs Čulnovs1240,0026,762633,5160M 
 13Edījs Endols1340,0026,722693,4163M 
 14Konstantīns Buravcovs1440,0026,532703,4155M 
 15Jāna Jansone1540,0026,462183,6164F1
 16Aleksandrs Lobanovskis1640,0026,242703,2163M 
 17Ainārs Bērziņš1740,0026,183073,1168M 
 18Roberts Kuiva1840,0025,822643,1175M 
 19Aleksandrs Lisitskijs1940,0025,562553,1174M 
 20Dmitrijs Kolesniks2040,0025,462553,0161M 
 21Igors Geletko2140,0025,292643,1151M 
 22Raimonds Priekuls2240,0025,232542,8165M 
 23Mihails Paladijs2340,0025,222653,2150M 
 24Jūlija Jakupova2440,0021,331422,3164F2
 25Jānis Alnačš2540,00 1882,6158M


GRUPAPOZĪCIJAVĀRDS 1. POSMS2. POSMS 3. POSMS 4. POSMSKOPĀ
A1Arvils Vikstrems (LV2MAX)251282562
A2Evalds Pavlovs (LV2MAX)1515251555
A3Martins Jirgensons (LV2Max)618181854


GRUPAPOZĪCIJAVĀRDS 1. POSMS2. POSMS 3. POSMS 4. POSMSKOPĀ
B1Edgars Kursitis1225251262
B2Janis Vanags (ISOSTAR Team LV)015182558
B3Lauris Parups1818121854


GRUPAPOZĪCIJAVĀRDS 1. POSMS2. POSMS 3. POSMS 4. POSMSKOPĀ
C1Lukass Klavis025252575
C2Armands Upenieks018151851
C3Janis Miezitis (TUSA)012181242


GRUPAPOZĪCIJAVĀRDS 1. POSMS2. POSMS 3. POSMS 4. POSMSKOPĀ
D1Lukass Klavis2500025
D2 Andrejs Cumakovs 3798TUSA0002525
D3Dmitrijs Lisicins1800018


GRUPAPOZĪCIJAVĀRDS 1. POSMS2. POSMS 3. POSMS 4. POSMSKOPĀ
E1Zane Kelpe 1825252575
E2Monta Paulovica (Adazi Velo)1518181854
E3Marija Baranovska (7B Latvia)1015151545


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 4 (06.04.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
A1 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX2:10:063.8w/kg165bpm  
   +01:15    
A2 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX2:10:064.0w/kg161bpm  
   +01:16    
A3 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX2:10:103.7w/kg147bpm  
   +01:20    
A4 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX2:10:12:00.0003.8w/kg162bpm  
   +01:21    
A5 Edgars Riekstins2:10:174.2w/kg171bpm  
   +01:26    
A6 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX2:11:13:00.0004.4w/kg167bpm  
   +02:22    
A7 Kaspars Sergis(LV2MAX)LV2MAX2:11:13:00.0004.0w/kg169bpm  
   +02:22    
A8 Jānis Andersons (LV2MAX)LV2MAX2:11:454.0w/kg157bpm  
   +02:54    
A9 Janis Miculis (LV2MAX)LV2MAX2:11:533.6w/kg166bpm  
   +03:02    
A10 Raitis Nāckalns (LV2MAX)LV2MAX1:02:233.6w/kg154bpm  
   +05:32    
A11 Kristers Ansons(LV2MAX)LV2MAX1:10:353.7w/kg167bpm  
   +13:44   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 4 (06.04.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
B1 Janis Vanags (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV2:11:453.5w/kg158bpm  
B2 Lauris Parups2:11:453.8w/kg154bpm  
   +0.631s    
B3 Ričards Krims2:11:453.8w/kg175bpm  
   +0.655s    
B4 Edgars Kursitis2:11:473.7w/kg155bpm  
   +1.706s    
B5 Matiss Zervens1:01:013.9w/kg181bpm  
   +01:15    
B6 Kristaps Ozols19091:01:013.7w/kg175bpm  
   +01:16    
B7 Kristaps Kancers1:02:023.7w/kg175bpm  
   +02:17    
B8 Andris Habermanis1:02:253.6w/kg159bpm  
   +02:40    
B9 Oskars Ozols1:03:433.5w/kg168bpm  
   +03:58    
B10 Janis Gailis1:03:483.9w/kg172bpm  
   +04:03    
B11 Edgars Vizulis7B Latvia1:04:293.1w/kg163bpm  
   +04:44    
B12 Roberts Birkants1:04:323.4w/kg169bpm  
   +04:46    
B13 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:04:323.4w/kg180bpm  
   +04:47    
B14 Maris Slapins1:04:323.5w/kg173bpm  
   +04:47    
B15 Igor Gu 9566TRIAKA1:04:323.7w/kg   
   +04:47    
B16 Sandis Sokolovs1:06:263.5w/kg164bpm  
   +06:41    
B17 Normunds Kornejevs59481:06:273.3w/kg150bpm  
   +06:42    
B18 Andris Dreimanis7B Latvia1:06:523.1w/kg170bpm  
   +07:07    
B19 Aleksejs BelokopitovsTUSA1:06:543.4w/kg169bpm  
   +07:08    
B20 Oleg ZivTUSA1:07:373.6w/kg   
   +07:51    
B21 Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV1:08:113.0w/kg164bpm  
   +08:26    
B22 Ruslans Solovjovs VELO+Velo+1:08:123.6w/kg160bpm  
   +08:27    
B23 Martins FlaksisLV2MAX1:10:193.2w/kg   
   +10:34    
B24 Alvils Petersons1:13:593.0w/kg154bpm  
   +14:14   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 4 (06.04.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
C1 Lūkass Kļavis1:05:463.1w/kg159bpm  
C2 Armands Upenieks1:07:513.1w/kg182bpm  
   +02:04    
C3 Aivars Vitols1:08:093.2w/kg170bpm  
   +02:22    
C4 Janis MiezitisTUSA1:08:093.0w/kg169bpm  
   +02:23    
C5 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:10:492.6w/kg157bpm  
   +05:03    
C6 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:10:533.0w/kg145bpm  
   +05:06    
C7 UudiSk Skyforger1:11:333.0w/kg178bpm  
   +05:46    
C8 Gatis Muiznieks1:15:282.8w/kg158bpm  
   +09:42    
C9 Artis Prikulis1:17:122.4w/kg157bpm  
   +11:26    
C10 Ainars Zebers1:19:492.4w/kg130bpm  
   +14:02    
C11 Raimonds Priekulis1:20:262.4w/kg153bpm  
   +14:39    
C12 R.Hansons1:21:022.6w/kg173bpm  
   +15:15    
C13 Epi Hamingway1:22:352.5w/kg171bpm  
   +16:48    
C14 Egils Blums14751:23:452.4w/kg   
   +17:58   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 4 (06.04.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
D1 Andrejs Cumakovs 3798TUSA1:25:372.2w/kg178bpm  
D2 Igor KlimovTUSA1:36:081.8w/kg154bpm  
   +10:30    
        
        
        
        
       


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 4 (06.04.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
E1 Zane Kelpe (MTB Garkalne) 1:02:334.2w/kg182bpm  
E2 Monta Paulovica/CarbonLady/AdaziVeloAdaziVelo 1:06:283.7w/kg156bpm  
   +03:55    
E3 Marija Baranovska7B Latvia 1:10:513.1w/kg170bpm  
   +08:17    
E4 Olga BalloVelo+ 1:14:293.0w/kg165bpm  
   +11:55    
E5 Madara Aboma 1:15:453.0w/kg189bpm  
   +13:12   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 3 (30.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
A1 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX2:10:48:00.0003.8w/kg316w144bpm 
   +0.791s    
A2 Martins Jirgensons (LV2MAX)LV2MAX2:10:48:00.0004.1w/kg322w160bpm 
   +0.909s    
A3 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX2:10:49:00.0004.3w/kg323w160bpm 
   +1.585s    
A4 Kristers Kovgers2:10:49:00.0003.9w/kg348w163bpm 
   +1.936s    
A5 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX2:10:513.9w/kg309w165bpm 
   +3.268s    
A6 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:00:323.7w/kg292w171bpm 
   +01:44    
A7 Raitis Nackalns (LV2MAX) 🇱ӺLV2MAX1:00:473.8w/kg309w159bpm 
   +01:59    
A8 Jānis Andersons (LV2MAX)LV2MAX1:01:414.2w/kg339w166bpm 
   +02:53    
A9 Janis Miculis (LV2MAX)LV2MAX1:01:423.7w/kg285w169bpm 
   +02:54    
A10 AndyredVelo+1:02:183.5w/kg255w145bpm 
   +03:30   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 3 (30.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
B1 Edgars Kursitis1:00:593.8w/kg304w155bpm 
B2 Janis Vanags (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV1:01:403.7w/kg267w164bpm 
   +40.939s    
B3 Matiss Zervens1:02:183.6w/kg254w177bpm 
   +01:18    
B4 Lauris Parups1:02:183.9w/kg282w156bpm 
   +01:18    
B5 Arturs LipatnikovsVelo+1:02:223.5w/kg289w160bpm 
   +01:22    
B6 Vadim MataevSymposium (Elite)1:02:233.9w/kg255w164bpm 
   +01:23    
B7 Kristaps Ozols19091:03:523.6w/kg309w179bpm 
   +02:52    
B8 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:04:093.5w/kg242w178bpm 
   +03:09    
B9 Edgars Vizulis7B Latvia1:04:103.2w/kg279w161bpm 
   +03:10    
B10 Andris Dreimanis7B Latvia1:04:123.3w/kg248w170bpm 
   +03:12    
B11 Oleg Faizov (LV2MAX)LV2MAX1:04:123.7w/kg268w176bpm 
   +03:12    
B12 Maris Koralkevics1:04:123.3w/kg264w107bpm 
   +03:12    
B13 Andris Habermanis1:04:123.5w/kg255w160bpm 
   +03:12    
B14 Ričards Krims1:04:133.7w/kg254w178bpm 
   +03:13    
B15 Roberts Birkants1:05:043.3w/kg267w173bpm 
   +04:04    
B16 Oskars Ozols1:06:373.4w/kg261w167bpm 
   +05:37    
B17 Maris Slapins1:06:373.4w/kg230w174bpm 
   +05:37    
B18 Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV1:06:373.1w/kg258w162bpm 
   +05:37    
B19 Normunds Kornejevs59481:06:383.5w/kg326w155bpm 
   +05:38    
B20 Edijs Endols (LV2MAX)LV2MAX1:06:413.2w/kg259w158bpm 
   +05:41    
B21 Janis Gailis1:06:523.7w/kg247w162bpm 
   +05:52    
B22 Alvils Petersons1:07:023.4w/kg188w180bpm 
   +06:02    
B23 Igor G (TA) 9566TRIAKA1:08:323.7w/kg264w160bpm 
   +07:32    
B24 Ruslans Solovjovs VELO+Velo+1:09:373.7w/kg267w107bpm 
   +08:37    
B25 Aivis Vilcins1:12:473.1w/kg219w165bpm 
   +11:47    
B26 Sandis Sokolovs1:16:213.2w/kg241w120bpm 
   +15:21   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 3 (30.03.2021)        
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg  
C1 Lūkass Kļavis1:04:133.1w/kg295w164bpm  
C2 Janis MiezitisTUSA1:07:403.0w/kg249w165bpm  
   +03:26     
C3 Armands Upenieks1:07:453.0w/kg290w180bpm  
   +03:32     
C4 UudiSk Skyforger1:09:192.9w/kg244w180bpm  
   +05:05     
C5 Raivo Reigass1:12:242.9w/kg278w172bpm  
   +08:10     
C6 Gatis Muiznieks1:12:273.0w/kg240w171bpm  
   +08:13     
C7 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX1:14:152.9w/kg244w143bpm  
   +10:01     
C8 Ainars Zebers1:14:202.8w/kg201w151bpm  
   +10:06     
C9 Martins JansonsSiguldas velo klubs1:14:572.6w/kg271w156bpm  
   +10:43     
C10 Artis Prikulis1:14:582.5w/kg262w165bpm  
   +10:44     
C11 Aivars Vitols1:15:003.0w/kg190w171bpm  
   +10:46     
C12 Reinis B1:19:112.5w/kg193w175bpm  
   +14:57     
C13 Epi Hamingway1:20:532.5w/kg187w171bpm  
   +16:39    


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 3 (30.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
E1 Zane Kelpe (MTB Garkalne) 1:06:374.2w/kg235w182bpm 
   +8.455s    
E2 Monta Paulovica/CarbonLady/AdaziVeloAdaziVelo 1:08:243.8w/kg214w161bpm 
   +01:54    
E3 Marija Baranovska7B Latvia 1:11:183.3w/kg208w170bpm 
   +04:49    
E4 Olga BalloVelo+ 1:15:012.8w/kg187w150bpm 
   +08:31    
E5 Aiga Strazdina 1:22:232.5w/kg166w  
   +15:54   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 2 (23.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
A1 Kaspars Sergis(LV2MAX)LV2MAX1:19:274.9w/kg370w171bpm 
   +0.436s    
A2 Martins Jirgensons (LV2Max)LV2MAX1:20:424.3w/kg337w165bpm 
   +01:15    
A3 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX1:20:533.8w/kg320w143bpm 
   +01:26    
A4 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX1:20:553.8w/kg302w162bpm 
   +01:28    
A5 Aivars Darznieks (LV2MAX)LV2MAX1:20:594.3w/kg330w167bpm 
   +01:32    
A6 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX1:21:04:00.0003.9w/kg307w170bpm 
   +01:37    
A7 Arturs SisolatinsVision1:21:484.2w/kg283w158bpm 
   +02:21    
A8 Raitis Nackalns (LV2MAX) 🇱ӺLV2MAX1:21:583.9w/kg318w160bpm 
   +02:31    
A9 Jānis Andersons (LV2MAX)LV2MAX1:224.4w/kg352w171bpm 
   +02:33    
A10 Janis Miculis (LV2MAX)LV2MAX1:22:243.9w/kg302w171bpm 
   +02:57    
A11 Oleg Faizov (LV2MAX)LV2MAX1:22:544.0w/kg291w179bpm 
   +03:27    
A12 Girts Melbardis1:23:223.8w/kg290w164bpm 
   +03:55   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 2 (23.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
B1 Edgars Kursitis1:21:464.0w/kg316w156bpm 
   +1.545s    
B2 Lauris Parups1:22:034.0w/kg288w156bpm 
   +18.427s    
B3 Janis Vanags (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV1:22:083.6w/kg261w165bpm 
   +23.305s    
B4 Kristaps Kancers1:22:233.9w/kg298w176bpm 
   +38.845s    
B5 Kristaps Ozols19091:22:253.8w/kg329w178bpm 
   +40.804s    
B6 Andris Habermanis1:22:26:00.0003.9w/kg279w175bpm 
   +41.103s    
B7 Janis Vaitkevics1:22:433.7w/kg310w169bpm 
   +58.335s    
B8 Edgars Vizulis7B Latvia1:22:433.5w/kg304w167bpm 
   +58.491s    
B9 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX1:22:473.7w/kg254w182bpm 
   +01:02    
B10 Matiss Zervens24.0w/kg283w187bpm 
   +02:15    
B11 Vadim MataevSymposium (Elite)2:0:014.0w/kg261w164bpm 
   +02:16    
B12 Uldis Leimanis2:0:06:00.0003.8w/kg257w170bpm 
   +02:22    
B13 Igor G (TA) 9566TRIAKA2:0:073.9w/kg277w167bpm 
   +02:22    
B14 Ričards Krims2:0:27:00.0003.8w/kg261w176bpm 
   +02:42    
B15 Andris Dreimanis7B Latvia2:0:373.6w/kg274w173bpm 
   +02:52    
B16 Oskars Ozols2:0:43:00.0003.6w/kg278w169bpm 
   +02:58    
B17 Janis Gailis2:0:493.6w/kg247w169bpm 
   +03:04    
B18 Kaspars Piladzis (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV2:0:503.6w/kg309w169bpm 
   +03:05    
B19 Lauris Celitans2:0:55:00.0003.7w/kg289w177bpm 
   +03:11    
B20 Roberts Birkants2:13.5w/kg284w172bpm 
   +03:16    
B21 Andris Vilums2:1:013.4w/kg234w168bpm 
   +03:16    
B22 Aldis Salzemnieks7B Latvia2:1:083.2w/kg351w181bpm 
   +03:23    
B23 Normunds Kornejevs59482:1:373.4w/kg318w159bpm 
   +03:52    
B24 Edmunds Darznieks2:1:503.3w/kg297w170bpm 
   +04:06    
B25 Sandis Sokolovs2:1:533.6w/kg277w167bpm 
   +04:08    
B26 Gints Reinolds2:1:57:00.0003.6w/kg244w183bpm 
   +04:12    
B27 Maris Slapins2:2:373.6w/kg240w178bpm 
   +04:52    
B28 Ruslans Solovjovs VELO+Velo+2:2:403.9w/kg281w158bpm 
   +04:55    
B29 LV marvanmtb2:2:523.3w/kg318w157bpm 
   +05:07    
B30 Edijs Endols (LV2MAX)LV2MAX2:3:19:00.0003.2w/kg259w162bpm 
   +05:34    
B31 Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV2:3:443.1w/kg253w154bpm 
   +05:59    
B32 Alvils Petersons2:4:49:00.0003.4w/kg185w179bpm 
   +07:04    
B33 Jurgis Karulis35172:5:143.2w/kg238w179bpm 
   +07:29    
B34 Kristers Celitans2:5:473.2w/kg164w185bpm 
   +08:02   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 2 (23.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
C1 Lukass Klavis2:0:463.1w/kg293w164bpm 
C2 Armands Upenieks2:3:123.0w/kg289w184bpm 
   +02:25    
C3 Juris Ščerbickis2:4:20:00.0003.2w/kg271w152bpm 
   +03:33    
C4 Janis MiezitisTUSA2:4:40:00.0003.1w/kg257w172bpm 
   +03:54    
C5 Martins JansonsSiguldas velo klubs2:5:41:00.0002.8w/kg294w161bpm 
   +04:55    
C6 Gatis Muiznieks2:5:493.0w/kg241w175bpm 
   +05:03    
C7 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX2:6:033.1w/kg267w144bpm 
   +05:17    
C8 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV2:6:18:00.0002.9w/kg235w176bpm 
   +05:32    
C9 Janis Levitass2:6:232.8w/kg267w179bpm 
   +05:37    
C10 Artis Prikulis2:6:27:00.0002.6w/kg278w170bpm 
   +05:40    
C11 Uldis Drifts2:6:55:00.0003.0w/kg226w175bpm 
   +06:09    
C12 Ainars Zebers2:7:44:00.0002.9w/kg205w151bpm 
   +06:58    
C13 Janis Beseris2:8:242.7w/kg245w173bpm 
   +07:38    
C14 Andis Brucis2:8:25:00.0002.7w/kg216w161bpm 
   +07:39    
C15 Gints Pele2:9:59:00.0003.0w/kg246w150bpm 
   +09:13    
C16 Reinis B1:03:102.6w/kg198w179bpm 
   +14:24    
C17 Raimonds Priekulis1:07:342.0w/kg187w160bpm 
   +18:48   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 2 (23.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
E1 Zane Kelpe (MTB Garkalne) 2:0:06:00.0004.4w/kg245w189bpm 
E2 Monta Paulovica/CarbonLady/AdaziVeloAdaziVelo 2:1:24:00.0003.9w/kg220w166bpm 
   +01:17    
E3 Marija Baranovska7B Latvia 2:1:433.4w/kg216w172bpm 
   +01:37    
E4 Sam Shirazi2:3:02:00.0003.6w/kg232w152bpm 
   +02:55    
E5 Inga Haritonova (Latvian Cycling Girls) 2:6:243.1w/kg204w178bpm 
   +06:17    
E6 Aiga Strazdina 2:6:422.9w/kg191w163bpm 
   +06:35    
E7 Olga BalloVelo+ 2:9:092.8w/kg189w164bpm 
   +09:02    
E8 Annija Kruma (LV2MAX) LV2MAX2:11:472.6w/kg166w170bpm 
   +11:40   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 1 (16.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
A1 Arvils Vikstrems (LV2MAX)LV2MAX2:3:303.8w/kg299w166bpm 
A2 Kaspars Sergis(LV2MAX)LV2MAX2:3:324.5w/kg341w168bpm 
   +1.301s    
A3 Evalds Pavlovs (LV2MAX)LV2MAX2:3:323.7w/kg314w138bpm 
   +1.431s    
A4 Oskars Cimermanis2:3:324.6w/kg355w  
   +1.634s    
A5 Mārtiņš Blūms2:3:334.3w/kg324w174bpm 
   +2.909s    
A6 Arturs SisolatinsVision2:3:384.3w/kg290w149bpm 
   +7.736s    
A7 Emils Ribaks (LV2MAX)LV2MAX2:3:524.0w/kg316w163bpm 
   +22.005s    
A8 Martins Jirgensons (LV2Max)LV2MAX2:3:534.1w/kg322w159bpm 
   +22.738s    
A9 Maris BogdanovicsLV2MAX2:3:534.0w/kg274w162bpm 
   +22.745s    
A10 Arturs Loze 26022:3:534.1w/kg285w174bpm 
   +22.807s    
A11 Rinalds Sluckis 31762:3:544.2w/kg335w153bpm 
   +23.654s    
A12 Edgars Riekstins2:3:544.2w/kg316w174bpm 
   +23.676s    
A13 Janis Miculis (LV2MAX)LV2MAX2:3:55:00.0003.9w/kg303w171bpm 
   +24.236s    
A14 AndyredVelo+2:3:55:00.0003.8w/kg270w156bpm 
   +24.262s    
A15 Raitis Nackalns (LV2MAX) 🇱ӺLV2MAX2:6:14:00.0004.0w/kg331w162bpm 
   +02:44    
A16 Pjotrs Suhovs (Paceline RT)Paceline RT2:7:103.9w/kg310w180bpm 
   +03:39    
       


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 1 (16.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
B1 Oleg Faizov (LV2MAX)LV2MAX2:3:533.9w/kg281w178bpm 
B2 Lauris Parups2:3:544.0w/kg289w154bpm 
   +0.294s    
B3 Kristaps Kancers2:3:543.8w/kg292w175bpm 
   +0.307s    
B4 Edgars Kursitis2:3:543.9w/kg314w158bpm 
   +0.378s    
B5 Andris Habermanis2:5:21:00.0003.9w/kg280w174bpm 
   +01:27    
B6 Matiss Zervens2:5:404.0w/kg277w186bpm 
   +01:46    
B7 Janis Vaitkevics2:6:153.7w/kg312w170bpm 
   +02:21    
B8 LV marvanmtb2:7:054.0w/kg339w163bpm 
   +03:11    
B9 Oskars Ozols2:7:053.7w/kg283w171bpm 
   +03:11    
B10 Edgars Vizulis7B Latvia2:7:073.4w/kg302w165bpm 
   +03:13    
B11 Roman KazachenokSymposium (Elite)2:7:083.2w/kg282w173bpm 
   +03:14    
B12 Kristaps Ozols19092:7:093.7w/kg316w180bpm 
   +03:15    
B13 Edmunds Darznieks2:7:093.2w/kg289w173bpm 
   +03:16    
B14 Valdis Pelss (LV2MAX)LV2MAX2:7:093.4w/kg235w182bpm 
   +03:16    
B15 Maris Koralkevics2:7:093.5w/kg281w169bpm 
   +03:16    
B16 Andris Dreimanis7B Latvia2:7:103.5w/kg267w176bpm 
   +03:16    
B17 Aldis Salzemnieks7B Latvia2:7:103.3w/kg361w182bpm 
   +03:16    
B18 arturs 70822:7:103.7w/kg312w177bpm 
   +03:16    
B19 Vadim MataevSymposium (Elite)2:7:11:00.0004.0w/kg261w170bpm 
   +03:17    
B20 Uldis LeimanisLV2MAX2:7:11:00.0003.7w/kg250w169bpm 
   +03:17    
B21 Gints Eermanis2:7:11:00.0003.7w/kg325w150bpm 
   +03:17    
B22 Ruslans Solovjovs VELO+Velo+2:7:11:00.0003.8w/kg278w162bpm 
   +03:18    
B23 Martins FlaksisLV2MAX2:7:503.2w/kg285w164bpm 
   +03:56    
B24 Igor G 95662:7:503.9w/kg276w167bpm 
   +03:56    
B25 Martins Jankovskis (LV2MAX)LV2MAX2:7:503.4w/kg309w174bpm 
   +03:56    
B26 Kristers Celitans2:9:43:00.0003.2w/kg168w180bpm 
   +05:49    
B27 Janis Sprogis (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV2:9:453.1w/kg258w  
   +05:51    
B28 STEPHEN DOMINGOS2:9:47:00.0003.1w/kg209w151bpm 
   +05:54    
B29 Gints Reinolds2:9:583.7w/kg249w182bpm 
   +06:04    
B30 Normunds Kornejevs2:10:11:00.0003.2w/kg304w153bpm 
   +06:17    
B31 Janis Gailis2:11:54:00.0003.6w/kg241w  
   +08:00   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 1 (16.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
C1 Konstantin Buravcov 21172:7:103.3w/kg274w157bpm 
C2 Marcis Dedzis2:10:103.3w/kg274w158bpm 
   +03:00    
C3 Aleksis Merga (MTB Nica)2:10:11:00.0003.1w/kg253w167bpm 
   +03:01    
C4 Martins Prikulis2:10:12:00.0002.8w/kg250w173bpm 
   +03:02    
C5 Janis Beseris2:10:12:00.0002.9w/kg265w172bpm 
   +03:02    
C6 Deniss (TUSA TRI TEAM) 95432:10:173.3w/kg257w159bpm 
   +03:06    
C7 Sergejs Culnovs2:10:173.4w/kg256w  
   +03:06    
C8 Gatis Muiznieks2:11:223.0w/kg237w177bpm 
   +04:12    
C9 Dmitrijs Kolesniks2:11:223.0w/kg255w172bpm 
   +04:12    
C10 Kristaps Supols (ISOSTAR Team LV)ISOSTAR LV2:11:262.9w/kg234w176bpm 
   +04:16    
C11 Raivo Reigass43002:11:513.0w/kg289w172bpm 
   +04:41    
C12 Aivars Vitols2:11:54:00.0003.1w/kg196w177bpm 
   +04:43    
C13 Alexandr Lisitskiy2:11:54:00.0003.0w/kg239w178bpm 
   +04:44    
C14 Armands Upenieks2:11:552.7w/kg266w182bpm 
   +04:45    
C15 Ansis Tomsons (LV2MAX)LV2MAX2:11:562.9w/kg250w129bpm 
   +04:46    
C16 Arnis Saltums (BRT Outcasts)BRT2:11:592.7w/kg300w165bpm 
   +04:49    
C17 UudiSk Skyforger1:00:003.0w/kg246w183bpm 
   +04:49    
C18 Janis Dabols freijs1:03:063.1w/kg251w  
   +07:55    
C19 Janis Levitass1:04:312.6w/kg249w184bpm 
   +09:21    
C20 Raitis Saulitis1:04:332.7w/kg227w178bpm 
   +09:22   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 1 (16.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
D1 Lukass Klavis 24832:11:452.6w/kg256w150bpm 
D2 Dmitrijs Lisicins1:04:332.6w/kg237w159bpm 
   +04:47    
D3 Raimonds Priekulis1:04:332.4w/kg221w165bpm 
   +04:47    
D4 Woldemar Wetzel1:04:332.4w/kg217w175bpm 
   +04:48    
D5 Epi Hamingway94401:07:422.4w/kg181w174bpm 
   +07:56    
D6 Orlando Olis1:12:532.2w/kg181w174bpm 
   +13:07   


Latvian Spring Zwift Classic STAGE 1 (16.03.2021)       
GRUPA#BRAUCĒJSLAIKSavgwattsAvg 
E1 Dana Rozlapa (train2win.cc) Train2Win2:6:154.5w/kg290w173bpm 
E2 Zane Kelpe 2:7:12:00.0004.3w/kg240w190bpm 
   +56.845s    
E3 Monta Paulovica/CarbonLady/AdaziVeloAdaziVelo 2:10:12:00.0004.0w/kg227w162bpm 
   +03:57    
E4 Anastasija Krumina [Vision]Vision 2:11:533.0w/kg162w172bpm 
   +05:38    
E5 Marija Baranovska7B Latvia 2:11:533.3w/kg208w172bpm 
   +05:38    
E6 Jana Jansone 1:03:063.2w/kg194w161bpm 
   +08:51    
E7 Olga Luksa (Latvian Cycling Girls) 1:04:333.0w/kg171w126bpm 
   +10:18    
E8 Annija Kruma (LV2MAX) LV2MAX1:04:332.5w/kg165w172bpm 
   +10:18    
E9 Aiga Strazdina 1:04:332.7w/kg174w165bpm 
   +10:18    
E10 Olga BalloVelo+ 1:04:332.7w/kg185w163bpm 
   +10:18    
E11 ieva uzane5693 1:08:572.7w/kg197w161bpm 
   +14:42    
E12 Yulia Yakupova (TA) 1:15:572.3w/kg145w159bpm 
   +21:42   

8. MARTA SIEVIEŠU Zwift brauciens

Vieta Vārds, Uzvārds Laiks
1. Dana Rozlapa
36:16
2. Marija Baranovska
36:44
3. Monta Pauloviča
36:59

Vieta Vārds, Uzvārds Punkti
1. Arvils Vikstrems 55
2. Artūrs Sisoļātins 54
3. Evalds Pavlovs 42
4. Arvis Sprude
39
5. Emīls Ribaks 37
6. Armands Priede
34


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. K. Sergis 1:01`41 +0 10
2. A. Krasts 1:01`43 +2 9
3. K. Kovgers 1:01`44 +3 8
4. A. Sisolatins 1:01`44 +3 8
5. A. Vikstrems 1:01`44
+3
8
6. M. Bogdanovics 1:01`46
+5
5
7. A. Priede 1:02`30 +49 4
8. E. Ribaks 1:03`17 +1`36 3
9. E. Pavlovs 1:03`18
+1`37
2
10. A. Sprude 1:03`22 +1`41 1


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. K. Sergis 1:05`29 +0 10
2. M. Bogdanovics 1:05`31 +2 9
3. A. Vikstrems 1:05`35 +6 8
4. E. Ribaks 1:05`37 +8 7
5. A. Sisolatins 1:05`37
+8
7
6. E. Pavlovs 1:05`37
+8
7
7. A. Priede 1:05`38 +9 4
8. A. Krasts 1:07`21 +1`52 3
9. K. Kovgers 1:07`21
+1`52
3
10. A. Andyred 1:07`43 +2`14 1


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. K. Sergis 49:25 +0 10
2. A. Sprude 49:26 +1 9
3. A. Vikstrems 50:20 +55 8
4. A. Sisolatins 50:45 +1`20 7
5. M. Bogdanovics 50:47 +1`22 6
6. A. Priede 51:17 +1`52 5
7. K. Kovgers 51:20 +1`55 4
8. R. Sluckis 52:23 +2`58 3
9. J. Lacis 52:54 +3`29 2
10. E. Pavlovs 52:54 +3`29 2


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. M. Bogdanovics 56:48 +0 10
2. A. Sisolatins 56:48 +0 10
3. E. Ribaks 56:49 +1 8
4. A. Vikstrems 56:49 +1 8
5. A. Loze 56:50 +2 6
6. A. Priede 56:50 +2 6
7. E. Pavlovs 56:50 +2 6
8. A. Sprude 56:50 +2 6
9. A. Darznieks 57:20 +32 2
10. A. Liepa 57:20 +32 2
NO HEART RATE MONITOR (PENALTY - DNF)
R. Melderis DNF DNF DNF


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. A. Vikstrems 46:01 +0 10
2. A. Sprude 46:02 +1 9
3. A. Loze 46:03 +2 8
4. K. Serģis 46:05 +4 7
5. R. Sluckis 46:05 +4 7
6. E. Pavlovs 46:12 +11 5
7. A. Liepa 46:22 +21 4
8. M. Rozensteins 46:39 +38 3
9. A. Priede 46:41 +40 2
10. A. Andyred 48:16 +2`15 1
NO HEART RATE MONITOR (PENALTY - DNF)
R. Ritums DNF DNF DNF


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. A. Vikstrems 58:31 +0 10
2. E. Pavlovs 58:37 +6 9
3. J. Dasko 58:37 +6 9
4. A. Priede 58:39 +8 7
5. A. Sisolatins 58:39 +8 7
6. A. Andyred 58:39 +8 7
7. V. Popov 58:39 +8 7
8. E. Ribaks 58:40 +9 3
9. K. Kovgers 58:40 +9 3
10. G. Cirvelis 58:40 +9 3
TRON BIKE USE (PENALTY - DNF) R. Melderis DNF DNF DNF
NO HEART RATE MONITOR (PENALTY - DNF) A. Loze DNF DNF DNF


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. A. Sprude 1:01:16 +0 10
2. E. Ribaks 1:01:19 +3 9
3. A. Sisolatins 1:01:23 +7 8
4. A. Vikstrems 1:02:49 +1`33 7
5. R. Sluckis 1:02:51 +1`35 6
6. E. Pavlovs 1:02:54
+1`38 5
7. A. Priede 1:02:55 +1`39 4
8. J. Vanags 1:04:28 +3`12 3
9. K. Kovgers 1:04:50 +3`34 2
10. A. Liepa 1:05:20 +4`04 1


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. A. Sisolatins 1:06:00 +0 10
2. A. Vikstrems 1:06:06 +6 9
3. V. Popov 1:06:29 +29 8
4. E. Ribaks 1:06:30 +30 7
5. R. Sluckis 1:06:30 +30 7
6. E. Pavlovs 1:06:40
+40 5
7. A. Sprude 1:07:05 +1`05 4
8. A. Priede 1:07:58 +1`58 3
9. I. Irbe 1:09:53 +3`53 2
10. J. Dasko 1:10:48 +4`48 1


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. M. Rozensteins 48:58 +0 10
2. R. Melderis 48:48 +0 10
3. A. Sisolatins 48:59 +1 8
4. K. Kancers 49:00 +2 7
5. E. Pavlovs 49:00 +2 7
6. A. Vikstrems 49:00 +2 7
7. V. Pelss 49:01 +3 4
8. A. Dedzis 49:01 +3 4
9. J. Miculis 49:01 +3 4
10. E. Ribaks 49:02 +4 1
11. R. Solovjovs 49:02 +4 1
12. A. Priede 49:02 +4 1
13. A. Andyred 49:02 +4 1


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. A. Sisoļātins 1:01:24 +0 10
2. A. Vikstrems 1:01:24 +0 10
3. A. Priede 1:01:45 +21 8
4. E.Pavlovs 1:01:45 +21 8
5. J.Miculis 1:01:46 +22 6
6. J.Vanags 1:02:01 +37 5
7. K. Kancers 1:02:40 +1`16 4
8. E. Riekstins 1:02:40 +116 4
9. A. Andyred 1:02:40 +1`16 4
10. V. Pelss 1:02:42 +1`18 1


Vieta Vārds, Uzvārds Laiks Laika starpība Punkti
1. N.Zviedris 1:04:32 +0 0
2. E. Pavlovs 1:14:03 +9`31 0
3. E.Endols 1:14:16 +9`44 0
4. E.Jurgensons 1:17:48 +13`16 0
5. A.Žebers 1:17:53 +13`21 0
6. A.Prikulis 1:18:44 +14`22 0
7. R.Priekulis 1:21:42 17`10 0
8. T.www.zzk.lv 1:27:50 +23`18 0
9. D.Lisicins 1:30:24 +25`52 0
10. A.Sisoļātins DNS DNS 0